WhatsApp, Facebook a Instagram, co je bude v blízké budoucnosti spojovat?

WhatsApp, Facebook a Instagram, co je bude v blízké budoucnosti spojovat?

WhatsApp, Facebook a Instagram jsou aplikace, které má ve svém mobilním telefonu stažený téměř každý. Již v dohledné době chce majitel Facebooku tyto aplikace spojit. Plám má takový, že z WhatsAppu budou zasílány autorizační kódy pro přihlášení do aplikace Facebook. Jak přesně by to mělo vypadat a k čemu by měl sloužit i Instagram? To vše se dočtete níže v tomto článku. Sociální sítě silně ovlivňují náš běžný život a všichni, co je mají stažené, by měli mít přehled o tom, co se chystá a jaké dopady to na ně bude mít.

Mohlo by vás zajímat:  TikTok zavedl pro nezletilé uživatele časový limit. Chce tak redukovat čas trávený v aplikaci

Hesla sociálních sítí

Právě hesla sociálních sítí jsou poměrně hodně diskutovaným tématem. Pro jejich vyšší bezpečnost Facebook uvedl, že by chtěl využít možnost dvojího přihlášení podobně, jako to mají třeba internetová bankovnictví. Vypadat by to mělo asi tak, že se přihlásíte na Facebook pomoci login a hesla, ale než vás aplikace pustí do svého účtu, bude po vás ještě vyžadovat autorizační kód, který by vám měl přijít jako SMS prostřednictvím aplikace WhatsApp. Společnost Facebook si od toho slibuje vyšší zabezpečené sociálních sítí. To vše je patrné ze screenshotů, které na Twitteru zveřejnil Alessander Paluzzi.

Mohlo by vás zajímat:  Někdejší ropná velmoc stojí na pokraji zkázy. Krize ve Venezuele se stále prohlubuje

Pravost těchto informací

Tyto informace byly zveřejněny na Instagramu jako screenshoty Allessandera Palluziho. Jedná se o oficiální snímky obrazovky samotného giganta, ale je velmi obtížné ověřit pravost těchto snímků. Z těchto screenshotů je také opatrná snaha Facebooku o sjednocení všech těchto aplikací, o které už se dlouho mluví. Není žádným tajemstvím, že se hojně diskutuje o tom, že Facebook chce propojit všechny tyto aplikace tak, aby mezi sebou aplikace mohli komunikovat a fungovat spolu. Jakým způsobem by toho Facebook chtěl dosáhnout a jaké mají výhledové plány do budoucna je ale velkým tajemstvím, a proto pro nás bude velkým překvapením, jak přesně a zda vůbec chce Facebook tyto tři aplikace propojit. Tajemstvím zůstává, zda bude možné posílat zprávy z jedné aplikace do těch ostatních, nebo zda si aplikace budou pouze předávat informace.