Prorazí Nokia trh s velkými bateriemi telefonů?

Prorazí Nokia trh s velkými bateriemi telefonů?

Když si vybíráme mobilní telefon, málokdo z nás asi kouká hlavně na jeho design. Ba právě naopak velké množství lidé se zaměřuje právě na parametr baterky. Na trh se dostalo již pár telefonů, o kterých je známo, že se vyznačují větší baterkou, a tím i její delší životností mezi jednotlivými cykly nabití. Je totiž rozdíl, když si musíme každý večer hlídat, abychom nabili telefon, nebo když baterka v mobilu vydrží dva dny. Právě společnost Nokia se proto zaměřila zejména na vývin velké baterky, která by vydržela bez nabití více než ty ostatní. Dostanou se mobilní telefony s těmito velkými bateriemi na trh a budou mít u uživatelů úspěch?

Mohlo by vás zajímat:  Sledovací software v telefonu odhalí jednoduchý kód. Bezpečnost je vždy na prvním místě

Nokia C30

Právě mobilní telefon Nokia C30 by společnost chtěla dostat na trh. Je jedním z prvních mobilních telefonů, který by se měl vyznačovat až takto velkou mobilní baterií, která by oproti současným telefonům měla hodně vydržet. Tento telefon by se měl v budoucnu na trhu pyšnit zejména velkou baterií, a to až 6 000 mAh. Nemusíte se bát, že byte s tímto mobilním telefonem přišli na úkor baterie o další vychytávky, které jsou v dnešní době žádané. Rozloučit se nemusíte ani se snadnějším odemykáním telefonu pomocí otisku prstů, nebo s duálním fotoaparátem, který je také v dnešní době běžnou součástí mobilního telefonu.

Mohlo by vás zajímat:  Rozmazanou fotku není nutné hned mazat. Jednoduché nástroje ji dokážou opravit

Nokia C20 Plus

Nokia C20 Plus by měl být další mobilní telefon z řady mobilů s velkou výdrží baterie. Baterie v tomto mobilním telefonu bude sice i něco málo slabší, bude mít pouze 5 000 mAh, ale i tak vydrží mnohem déle než současné mobily. Bude se jednat zřejmě o levnější model mobilu s velkou výdrží baterie vhodné pro lidi, pro které je baterie jedním z primárních měřítek, podle kterého si telefon vybírají. Ani tento telefon vás nepřipraví o duální fotoaparát, díky kterému nafotíte krásné fotografie z vaší dovolené. Pokud se rozhodnete pro tento smartphone, už se ale budete muset rozloučit s pohodlným odemykáním obrazovky pomocí otisku prstu.