Nová televize od LG překvapila v mnoha směrech

Nová televize od LG překvapila v mnoha směrech

OLED TV Evo je televizí nové generace. Korejský výrobce se nyní podělil o svůj nejnovější nápad, a to televizor na stojanu. Můžete ho v případě potřeba schovat za kryt a díky tomu nebude televizor vůbec vidět.

LG je společnost, která přichází stále s něčím novým

LG je velikánem v oblasti výroby televizorů, které patří mezi ty nejmodernější. Tentokrát si pro své zákazníky připravila tato společnost další kuriozitu, kterou se chtějí dostat znovu na první místo v prodejích televizorů. Už to není jen o tom, že si obrazovky můžete nastavit, jak potřebujete, jsou velmi štíhlé nebo mají vychytávky, které normální uživatelé možná ani neocení.

LG ale cílí především na náročnější zákazníky, kteří mají vysoké nároky ohledně televizorů a chtějí si užít sledování filmů nebo videí naplno a se vším všudy. Nikdo nechce mít elektroniku, která vyčnívá v obývacím pokoji. Nejraději mají takové spotřebiče, které splynou s okolním nábytkem. Je to nový model televizoru, který je součástí kolekce Object. Kryt můžete ovládat dálkovým ovladačem a v případě potřeby televizi celou zakrýt.

Mohlo by vás zajímat:  Převratné využití technologií v medicíně: VR brýle usnadnily operaci a minimalizovaly rizika

Televizor je upravenou verzí LG OLED Evo

U této televize můžete nechat obrazovku odkrytou, ale jiný vzhled ji dodají jiné motivy, které společnost nabízí. Televizor není jen televize, ale můžete ji použít jako reproduktor nebo hodinky. Televizor je vybavený 80 W řešením. Hrát můžete nechat v záběru jen část obrazu, pomocí ovladače můžete monitor celý zakrýt.

Televizor bude v prodeji až od 15. prosince, ale pro milovníky nejmodernějších technologií to bude skvělý dárek, který určitě ocení. Prodávat se bude nejdříve v Jižní Koreji, cena se bude pohybovat kolem 190 tisíc korun a bude vhodné využít veškeré možnosti, které nabízí. Pro někoho je to cena, za kterou si koupí ojetý automobil a pro mnoho lidí jsou to zbytečně vyhozené peníze.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/news/the-affordable-lg-b1-oled-just-made-a-surprise-us-debut