Tři nejlepší hry pro Nintendo Switch, které nadchnou každého zapáleného hráče

Nejnovější konzole od Nintenda zaznamenala obrovský úspěch, který by se dal srovnat s legendárním Wii U, ne-‍li větší. Wii U byla jedinečná, ale bohužel nedokázala nabídnout tak široký repertoár. Oproti tomu nejnovější, hybridní konzole Switch dokáže navnadit hráče bez ohledu na věk, a to i díky velké knihovně her. Nyní se pojďme podívat na nejlepší hry, které by neměly chybět ve vaší knihovně.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda je exkluzivní hrou pouze pro Nintendo. V tomto titulu Zeldy máte možnost poznávat celý svět od začátku. Můžete se tak setkat tváří v tvář s hlavním bossem, ale bylo by to velice hloupé, protože by se jednalo o velice rychlý proces. Mnohem lepší strategie je postupné objevování světa a plnění různých úkolů, abyste byli zkušenější.

Mohlo by vás zajímat:  Mnoha mýtům okolo chytrých telefonů lidé stále věří

Hra nenabízí pouze rozmanité vlastnosti, ale zaujme také perfektním a čistým výkonem. Otevřený svět nabízí spoustu možností, jak si hru užít. Například na různé úkoly můžete narazit, aniž byste využívali značky na mapě nebo HUD.

Zdroj obrázku: Freepik

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe je jednou z nejlepších závodních her pro Wii U, respektive pro tuto konzoli. Jedná se totiž o místní hru, kterou může hrát více hráčů, a to i online. Oproti předchozí verzi, která čelila kritice ohledně Battle Modu, se dočkala přepracování do mnohem více vylepšené verze. Nyní nabízí několik různých typů her a zcela novou arénu s tématem Splatoon.

Mohlo by vás zajímat:  K některým oblíbeným hrám postačí pouze počítač a internetové připojení

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition

Do nedávné doby se zdálo nemožné, aby takový herní titul zamířil na Nintendo Switch, ale opak je pravdou a vy si tak můžete dopřát zážitek z jedné z nejlepších her na Nintendu Switch. Tato hra je specifická tím, že nemusíte hrát předchozí díly, abyste si užili poslední kapitolu Geraltova dobrodružství. Datadisky Heart of Stone a Blood and Wine kompletují herní edici. Ve hře si můžete užít vlákno některých vedlejších úkolů daleko více než hlavní příběh. Pokud jste nikdy nezkusili tuto hru, vřele doporučujeme.

Mohlo by vás zajímat:  U Jižní Koreje vznikne plovoucí město pro tisíce lidí. Velkolepý projekt reaguje na klimatické změny

Konzole nabízí daleko více her, ale tyto tři chytnou téměř každého. Neváhejte a objevujte.

Zdroj: https://www.cnet.com/pictures/the-best-nintendo-switch-games-to-play-in-2023/