GPS poloha: Stáhněte si aplikace, s kterými skryjete svou opravdovou polohu

Dnešní technologie jsou úžasné, co vše dokážou. Bohužel má to také negativní stránky. Mezi negativa patří především ztráta soukromí. Váš chytrý telefon nebo hodinky obsahují spoustu funkcí, aplikací a dalších vychytávek. Háček je v tom, že pro použití mnoha z nich potřebujeme internetové připojení nebo GPS polohu. Tímto způsobem se tak stáváme snadno dohledatelným cílem pro ostatní. Pokud tedy chcete skrýt svou polohu, zfalšovat ji k oklamání lidí či společností nebo z jiného důvodu, stáhněte si jednu z níže uvedených aplikací pro zfalšování polohy pro zařízení OS Android.

Mohlo by vás zajímat:  Vědci odhadli, za jak dlouho bude Země neobyvatelná. Katastrofa je blíž, než se předpokládalo

Fake GPS Location Spoofer

Fake GPS Location Spoofer je aplikace, která je zdarma s možností předplatit si lepší verzi. Předstírat polohu vám umožní i bezplatná verze této aplikace. Placená verze nabízí daleko více funkcí, což využijete zejména pro hraní her. Vlastníte-li Android 6 nebo vyšší, nemusíte zařízení rootovat, což bývá nebezpečný proces. Aplikaci stahujte zdarma pro zařízení Android na tomto odkazu.

Zdroj obrázku: Freepik

Fake GPS

Fake GPS je rychlá a jednoduchá aplikace, zejména ji ocení začínající uživatelé v této oblasti. Nabízí totiž přívětivé uživatelské rozhraní pro technické analfabety. Co se týče falšování, máte na výběr ze dvou možností. První z nich je pomocí souřadnic (přesnější falšování), druhá s výběrem místa (obecnější falšování). Aplikaci stahujte zde.

Mohlo by vás zajímat:  Osobní data v online prostoru je důležité chránit. Mohou být odcizena nebo sledována

Location Changer

Location Changer je skvělá aplikace především pro své pokročilé funkce zdarma. Můžete vytvořit vícebodový spoofing, což vyvolá domnění, že se procházíte mezi jednotlivými body, zatímco ve skutečnosti budete jinde. Aplikace je rozhraním podobná Google Maps. Aplikace je vybavena funkcí joysticku, což ocení milovníci GPS her, jako je Pokémon Go, Orna RPG nebo Parallel Worlds. Aplikaci stahujte zdarma na tomto odkazu.

Falšování polohy není vůbec špatným nápadem v dnešní době, kdy téměř každý ví o každém cokoliv. Sociální sítě jsou doslova semeništěm informací, pokud si člověk neuzamkne profil a nenastaví jednotlivé sekce svého soukromí.

Zdroj: https://www.tenorshare.com/iphone-tips/poplular-fake-location-app.html