WhatsApp není jedinou možností. Alternativní aplikace nabídnou komunikaci v té nejlepší kvalitě

Kvůli novým podmínkám prchají z WhatsAppu tisíce uživatelů. Jste jedním z nich? Podívejme se na ty nejzajímavější alternativy, kterými můžeme WhatsApp nahradit.

Skype

Tato komunikační aplikace je tady již snad se vznikem internetu. Opravdu je už takovým dinosaurem na poli komunikátorů, jelikož funguje již od roku 2003. Skype se původně používal hlavně ve firemním segmentu, ale postupem času mu přišla na chuť i velká skupina uživatelů. Má co nabídnout. Od kvalitní textové a videokomunikace po konference až pro 24 uživatelů najednou.

Telegram

Jeden z nejbezpečnějších komunikátorů na internetu. Tato cloudová aplikace pro psaní zpráv se bude líbit hlavně těm z vás, kdo dbáte na rychlost a bezpečnost. Tento open source program vás nebude obtěžovat žádnými reklamami a jeho největší výhodou je možnost vytvořit skupinu čítající až 200 000 uživatelů.

Viber

Dalším velmi podobným komunikátorem je Viber. Stejně jako WhatsApp se spáruje s vašimi telefonními kontakty. Aplikace zvládá samozřejmě jak zasílání textových zpráv, tak hlasové a videohovory. Na této platformě se denně aktivně přihlásí přes 260 milionů uživatelů. Patří japonské technologické firmě Rakuten.

Mohlo by vás zajímat:  Ochrana displeje může zabránit škrábancům i rozbití displeje, ve většině případů je však zbytečná
Zdroj obrázku: Freepik

Signal

Poměrně nový hráč na komunikačním poli je aplikace jménem Signal. Na rozdíl od WhatsAppu se jedná opět o open source aplikaci. K registraci budete potřebovat telefonní číslo, na které vám přijde registrační kód, a můžete začít. Zkušený uživatel si po chvíli může všimnout, že Signal je prakticky WhatsApp, ale jinak barevně sladěný. Funkce jsou téměř totožné.

ICQ

Ano, opravdu jsme napsali, že další vhodnou alternativou je ICQ. Možná to nevíte, ale tato aplikace byla nedávno vývojáři oživena. Vyšlo ICQ New pro všechny dostupné platformy a přináší nám funkce, na které jsme u něj byli kdysi dávno zvyklí.

Tak co? Vybrali jste si vhodnou alternativu za stávající WhatsApp?

Zdroj: https://beebom.com/whatsapp-alternative-apps/