Tisknout se dá chytře. Předplatné na inkoust šetří peníze i starosti

Tisknout se dá chytře. Předplatné na inkoust šetří peníze i starosti

Ať už je vaše spotřeba inkoustu malá, nebo velká, určitě se vyplatí prozkoumat programy pro předplatitele společností Epson, HP nebo dalších výrobců tiskáren. Podívejte se s námi, jak se dá na tisknutí ušetřit.

Inkousty a tonery jsou dost drahé položky, na tom se pravděpodobně shodneme všichni, kdo máme co dočinění s tiknutím. Buď tiskneme málo a kazety s inkoustem nám zaschnou, nebo tiskneme naopak moc a za nové kazety utratíme obrovské množství peněz. Pro obě dvě skupiny máme jedno řešení a tím je buď předplatné, nebo hromadný nákup za zvýhodněnou cenu.

Mohlo by vás zajímat:  Pohyb hory a šlendrián způsobil jednu z nejhorších katastrof v historii stavby přehrad

Ušetřete spoustu peněz na předplatném u HP

Na předplatném můžete hezky ušetřit. Například společnost HP spustila tuto možnost již v roce 2013 a od té doby ji využívá přes devět milionů spokojených zákazníků. Toto předplatné se dá pořídit v pěti úrovních. Nejlevnější z nich je za 1 dolar měsíčně a máte tak k dispozici 15 stran. Nejdražší je za 25 dolarů měsíčně a máte k dispozici až 700 stran měsíčně. Pokud překročíte limit, tak si za další stránky můžete připlatit. Cena se ovšem liší podle plánu, který jste si zvolili.

Mohlo by vás zajímat:  Při koupi sluchátek s potlačením hluku je na výběr několik možností
Zdroj obrázku: Freepik

Druhou možností je předplatné u Brother Refresh

Konkurenční společnost, která se také zabývá předplatným, je Brother Refresh. I zde si můžete pořídit výhodné předplatné na tisk. Ceník je podobný jako u HP, a to 100 stran za necelé čtyři dolary, 300 stran za 9 dolarů a 800 stran za 16 dolarů. Pokud počet stran překročíte, bude vám účtován poplatek v závislosti na předplatném. Nevyužité stránky vám ale propadnou.

Nová nabídka od společnosti Canon

Novinkou v poskytování těchto služeb je firma Canon. Ta s možností předplatného začala až v roce 2021 a prakticky se nijak neliší od konkurence. Za 4 dolary měsíčně máte k dispozici 30 stran, za 6 dolarů 100 stran a za 10 dolarů 200 stran. Novinkou u této společnosti je to, že si můžete převádět své nevyužité stránky do dalšího měsíce, což ostatní nenabízejí.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/news/hp-instant-ink-vs-canon-vs-epson