Dnes už vzdálenost nehraje roli. Trávit s přáteli společný čas můžeme i stovky kilometrů daleko

Přátelství na dálku vůbec nemusí být složité. V dnešní době existuje mnoho nástrojů, které můžete využívat, a cítit tak neustálou blízkost se svými přáteli bez ohledu na to, jak daleko od vás žijí. Zůstaňte v kontaktu, bavte se a získávejte nové společné zážitky. Co dělat, když se nemůžete se svými přáteli stýkat osobně, ale nechcete o ně přijít kvůli odloučení?

Sledujte společně filmy nebo si zahrajte hru

Netflix i Amazon Prime umožňují spojení s přáteli a sledování stejného filmu ve stejný čas. Díky tomu můžete s přáteli sledovat film, i když jsou v jiném státě. Zároveň můžete mezi sebou chatovat v aplikaci, zatímco sledujete film nebo seriál. A sdílet své názory a postřehy.

Mohlo by vás zajímat:  Placení kartou mění naše finanční návyky a bezpečnost

Stejným způsobem si můžete užít i společně strávený čas u online hry. Na mnoha platformách najdete hry, které můžete hrát ve více lidech. Vaši přátelé se jednoduše připojí ve stejnou dobu. Můžete se připojit také v případě, že máte stejnou konzoli. Mezi oblíbené hry patří Animal Crossing, Minecraft, Valorant nebo Overwatch 2.

Zdroj obrázku: Freepik

Videohovory jsou nezbytnou součástí přátelství na dálku

Povídat si tváří v tvář je stále nejlepším způsobem komunikace v každém vztahu včetně přátelství. Nezapomínejte na pravidelné videohovory a vaše přátelství bude pevnější než dřív. Navíc zlepšíte náladu sobě i člověku na druhé straně. Uspořádat takto můžete i večírek!

Mohlo by vás zajímat:  Předinstalovaný Linux je nejlepší volbou pro nové zařízení. Zajistí perfektní podporu i stoprocentní soukromí

Nezapomínejte na narozeniny

Narozeniny svých přátel si většina z nás nepamatuje. Naštěstí existuje hodně aplikací, které vám narozeniny nebo jiná důležitá data připomenou. Pocit, že na své přátele myslíte, je vždy zahřeje u srdce. Rozhodně byste proto na jejich narozeniny, svátky nebo jiné milníky neměli zapomínat.

Začněte společně se vzdáleným koníčkem

Společné koníčky jsou pro přátelství velmi důležité. Na velkou vzdálenost to není jednoduché, ale není to ani nemožné. Založte si vlastní knižní klub, fotografický klub nebo se zapište na kurzy kódování či tance. Můžete se také společně učit cizí jazyky a podporovat se v pokroku. To samé platí také pro cvičení nebo běhání.

Zdroj: https://www.themuse.com/advice/the-secret-to-staying-in-touch-with-longdistance-friends