Sedm skrytých funkcí Googlu, které zná málokdo a dokážou zlepšit den

Sedm skrytých funkcí Googlu, které zná málokdo a dokážou zlepšit den

Pokud si myslíte, že znáte Google, tak vás dneska vyvedeme z omylu. Protože je tady ještě několik tajných funkcí, o kterých ví opravdu málokdo. S těmito tajnými blbůstkami si můžete užít trochu zábavy nad rámec.

Piškvorky

Pokud se zrovna nudíte, můžete si zahrát jednoduché piškvorky na tři vítězné. Stačí do vyhledávače Google napsat Tic Tac Toe a hra se vám objeví. Dokážete porazit počítač i vy?

Časovač nebo stopky?

To také pro Google není problém. Vše, co potřebujete, je zadat do vyhledávače slovo Timer. Ihned se před vámi objeví šikovný nástroj, kde si můžete nastavit časovač nebo alarm.

Mohlo by vás zajímat:  Steam není jediný. Jiné herní klienty nabízí širokou škálu titulů a benefitů

Nové fonty

Nelíbí se vám styl písma, který máte nastavený? Co takhle vyzkoušet Google Fonts? Díky této šikovné funkci dostanete přístup ke stovkám dalších stylů a změnu provedete jediným kliknutím.

Zdroj obrázku: Freepik

Najděte neznámou písničku

Hraje vám zrovna na pozadí písnička, která se vám líbí a chtěli byste si ji uložit, ale vy neznáte její jméno? Výborná funkce Google Sound Search to zjistí za vás. Pár vteřin po spuštění prohledá miliony skladeb a nabídne vám přesnou shodu.

Mohlo by vás zajímat:  Technologie se vyvíjejí rychle kupředu. Tyto přístroje už dávno nemají uplatnění

Náhled do vesmíru

Kdo ví proč a k čemu byla tahle funkce Googlem vypuštěna, ale pokud máte chuť na malou chvíli nahlédnout do vesmíru, pak není nic jednoduššího než navštívit Google Sky.

Jen tak pro zajímavost

Aktuální spotřebitelské trendy, ankety nebo ty nejnovější poznatky najdete na Think with Google, díky kterému si udržíte přehled o tom, co se okolo vás děje.

Všechny e-maily na jednom místě

Pokud máte více e-mailových poskytovatelů, pak zajisté uvítáte funkci Gmailify. Díky ní totiž můžete všechny své e-maily přesměrovat do Gmailu a budete tak mít přehled o všech zprávách na jednom místě.

Mohlo by vás zajímat:  Málokdo si bez ní dokáže představit život. Rozloučit se s ní je ale nejlepší nápad

Tohle je jen hrstka možných skrytých funkcí a určitě je jich ještě spousta ve hře, ale na ty se podíváme zase příště. Protentokrát se budete muset spokojit s prvními sedmi.

Zdroj: https://inews.co.uk/news/technology/google-search-secrets-35-hidden-features-youve-probably-never-noticed-201919