Skrytý trik usnadní používání Apple Maps. Tahle novinka potěší všechny uživatele

Skrytý trik usnadní používání Apple Maps. Tahle novinka potěší všechny uživatele

Ať už používáte Apple zařízení dlouhou dobu, nebo jste teprve nováčkem, dneska vám připravíme opravdu super skrytý trik pro Apple Maps. Díky němu se naučíte přibližovat v mapách jen za pomoci jednoho prstu.

Apple se neustále snaží vylepšovat služby pro své uživatele a dneska jsme si pro vás připravili super trik, která vám vylepší zážitek při používání Apple Maps. Naučíme vás, jak přibližovat v mapách jen za pomoci jednoho prstu. Díky tomuto triku budete moci mapy ovládat jen jednou rukou a druhá vám konečně zůstane volná. Navíc pro zajímavost tahle vychytávka funguje i u konkurenčních Google map.

Mohlo by vás zajímat:  Při koupi sluchátek s potlačením hluku je na výběr několik možností

Jak přibližovat v mapě za pomoci jednoho prstu?

Jakmile se dostanete do zobrazení mapy, stačí poklepat na obrazovku a mapa se o maličko přiblíží. Chcete si úroveň přiblížení nastavit sami? Není to nic složitého. Stačí když na obrazovku klepnete rychle dvakrát za sebou a při druhém klepnutí držte prst na displeji. Nyní si zvolte číslo, které znázorňuje úroveň, kterou se budete moci přibližovat a oddalovat dále. Jak jsme řekli, není to nic složitého, ale práce to ulehčí opravdu hromadu. Například při běhání nebo jiné činnosti určitě uvítáte možnost použití jen jedné ruky.

Mohlo by vás zajímat:  Obchodník: Karty neberu z finančních důvodů. Musel bych platit poplatky a hlavně komplikovaně přiznávat daně
Zdroj obrázku: Freepik

Apple přidává spoustu užitečných tipů a triků pro své uživatele

Tohle navíc není jediný trik, který si pro své uživatel Apple připravil, a stále přibývají další a další, které nám usnadní používání jeho zařízení a aplikací. V některém z dalších článků se zaměříme například na to, jak povolit skrytý trackpad na iPadu nebo iPhonu a další zajímavé triky a tipy. A když už jsme u těch map, tak se podívejte sami, jaké nové funkce přidala společnost Apple do map pro verzi iOS 15.

Mohlo by vás zajímat:  Sedm skrytých funkcí Googlu, které zná málokdo a dokážou zlepšit den

Snad se vám tento dnešní trik líbil a věříme, že si počkáte na další, které vám představíme v co nejkratší době. Máme jich totiž v zásobě ještě pořádnou hromadu.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/how-to/apple-maps-is-even-better-with-this-hidden-iphone-trick