Připojte ke své televizi sluchátka jednoduchou cestou. Pomůžou aplikace i Bluetooth

Připojte ke své televizi sluchátka jednoduchou cestou. Pomůžou aplikace i Bluetooth

Nechcete při sledování televize rušit zvukem okolí? V tom případě bude nejlepší použít sluchátka. Podívejme se na ty nejjednodušší způsoby, jak připojit k TV sluchátka.

Přímé připojení za pomoci kabelu

Asi to úplně nejzákladnější připojení, které vás může napadnout. Nicméně není zrovna nejpohodlnější. Pokud má vaše televize konektor pro sluchátka a vám nevadí dlouhý natažený kabel, pak asi není co řešit. Jednoduše zapojíte sluchátka do jacku a můžete si veškerý zvuk z televize přesměrovat k vám do sluchátek. Jen si dejte pozor, abyste měli dostatečně dlouhý kabel a hlavně aby o něj nikdo nezakopl.

Mohlo by vás zajímat:  Neuronové sítě jsou zásadní pro vývoj umělé inteligence

Aplikace Roku TV

Tato televizní a mobilní aplikace se postará o to, abyste si mohli přenést všechny zvuky z TV rovnou do sluchátek. Aplikace sice nefunguje přes Bluetooth, jak by se mohlo zdát, ale umožní vám bezdrátově slyšet vše, co sledujete. Díky funkci, která se jmenuje Private Listening, si můžete nechat streamovat zvuk rovnou do svého telefonu nebo tabletu.

Zdroj obrázku: Freepik

Bluetooth vysílačem

Pokud vaše televize nepodporuje připojení za pomoci Bluetooth, pak si budete muset sehnat nějaký vysílač. Jedná se o levná zařízení, která se dají pořídit za několik stovek korun. Jednoduše zapojíte adaptér do USB portu a spárujete je se svými sluchátky. Jen si dejte pozor, zda jsou vaše sluchátka podporovaná. To byste se měli dočíst na stránce výrobce.

Mohlo by vás zajímat:  Nejčastější chyby při používání notebooku se stále opakují. Zařízení zbytečně poškozují a hrozí ztráta dat

Jakákoliv bezdrátová sluchátka

Většina novějších televizorů už v sobě má Bluetooth nebo wifi, což vám výrazně ušetří práci. Jen se musíte podívat, zda jde v nastavení povolit přenos, a pokud ano, pak jednoduše spárujte jakákoliv bezdrátová sluchátka. Jedná se o druhé nejlepší řešení, a pokud nemáte rádi kabely, pak se jedná o tu nejlepší volbu.

Způsobů je, jak vidíte, hned několik a je jen čistě na vás, pro které řešení se rozhodnete právě vy.

Zdroj: https://www.pcmag.com/how-to/how-to-listen-to-tv-with-your-headphones