Netflix připravil pro předplatitele várku zajímavých her. Ke stažení jsou zcela zdarma

Netflix připravil pro předplatitele várku zajímavých her. Ke stažení jsou zcela zdarma

Není to tak dávno, kdy streamovací gigant Netflix začal rozdávat svým předplatitelům mobilní hry v rámci předplatného zdarma. Pokud tedy máte mobilní telefon s operačním systémem Android, pak by vás mohlo zajímat, že Netflix přidává další nové hry do své knihovny. Tentokrát se můžeme těšit na tři výborné hry, které si níže představíme.

This is a True Story

Výborná plošinkovka od Frosty Pop, vývojářů, kteří již za sebou mají nějaké tituly pro tuto společnost, a rozhodně stály za to. Tentokrát se můžete těšit na hru vzdělávací, ve které si přehrajete příběh africké ženy, která hledá svou rodinu. V krásné ručně malované grafice se budete postupně dostávat dál a dál za svým cílem a budete plnit úkoly, které jsou založeny na skutečných příbězích. Stažením této hry rozhodně neuděláte krok vedle!

Mohlo by vás zajímat:  Zvyšte svou produktivitu a disciplínu díky aplikacím, které pohlídají váš čas
Zdroj obrázku: Freepik

Shatter Remastered

Pokud jste spíše fanoušci něčeho akčnějšího, pak by se vám mohla líbit druhá hra, která nese název Shatter Remastered. Jedná se o předělávku známé hry z roku 2009, která představuje známý herní žánr breakout v novém kabátku. Navíc hra obsahuje globální žebříček, takže si můžete změřit své síly s lidmi z celého světa.

Into The Dead 2: Unleashed

Posledním titulem, který dorazí pro hráče zcela zdarma, je akční zombie hra, ve které vám jde jen o to, abyste přežili v apokalyptickém světě. V několika stovkách misí se budete muset dostávat přes obrovské zombie hordy nepřátel a za každou cenu se jim musíte vyhnout. Pokud vás chytí, je po vás a musíte daný level celý opakovat. V tomto boji vám bude pomáhat obrovské množství zbraní a vylepšení, díky kterým máte alespoň minimální šanci na přežití.

Mohlo by vás zajímat:  Podezřele levné zboží se může nakonec pěkně prodražit. Na prodejní triky vždycky někdo naletí

Musíme uznat, že se jedná o tři opravdu zajímavé tituly a Netflix se snaží svým uživatelům nabídnout něco zajímavého. Navíc jsou hry zcela zdarma v rámci předplatného, takže nemáte co ztratit a doporučujeme hry alespoň vyzkoušet.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/best-netflix-games/