Nejenom smartphone. Život zpříjemní i další drobné technologie, které si hned oblíbíte

Nejenom smartphone. Život zpříjemní i další drobné technologie, které si hned oblíbíte

Náš život ovlivňuje technika na každém kroku a mezi ty nejčastěji používané patří bez pochyb chytrý telefon. Bez toho se už prakticky nevydáme ani na záchod. Jenže je tady ještě spousta dalších malých technologických kousků, které nás v životě doprovázejí.

Chytré náramky nebo hodinky

Technologie, kterou můžeme nosit na rukách, nabízí opravdu hodně na to, jak je většinou malá. Díky těmto malým zařízením můžeme získávat zajímavé statistiky z našeho dne. Ty chytřejší nám mohou po celý den měřit tep, stres, kroky, aktivní čas a spoustu dalších zajímavých údajů. Ty si pak můžeme uchovávat a podívat se na celý svůj den, případně vše vyhodnotit zpětně a něco změnit k lepšímu.

Mohlo by vás zajímat:  Výběr notebooku - AMD nebo Intel?

Elektronická váha na potraviny

Stravování je důležitou činností pro každého z nás, ale uvědomujete si třeba vy sami, kolik jídla sníte za jeden den? Více než polovina moderní populace trpí nadváhou, i když se snaží, jak jen to jde. Pořiďte si pomocníka, jakým je elektronická váha, a díky němu si můžete pro každý den zajistit přiměřené velikosti porcí, které vás opět mohou dostat do pohody. Když se správným jídelníčkem navíc začnete cvičit, tak vám vaše zdraví jednou poděkuje.

Mohlo by vás zajímat:  Tipy na dárky, které ocení každý cestovatel: skvělou volbou jsou produkty Apple i špičková powerbanka
Zdroj obrázku: Freepik

Monitor pro měření hladiny glukózy v krvi

Pokud trpíte cukrovkou, pak vám tento malý šikovný pomocník dokáže velmi ulehčit život. Díky neustálému monitorování cukru v krvi vás vždy včas upozorní na to, kdy je čas zpomalit a zaměřit se na vaši nemoc. Tenhle malý technický přístroj vám může i zachránit život.

Solární nabíječka

Velmi šikovná věcička, která se vám může vždycky hodit. Při výpadku elektřiny nebo mimo civilizaci si za pomoci této malé přenosné nabíječky na solární panel můžete nabít například telefon nebo notebook prakticky kdykoliv a odkudkoliv.

Mohlo by vás zajímat:  Nefunkční Wi-Fi mívá často banální řešení. Poradit si dokáže i technický antitalent

Technologie změnila život prakticky každého z nás a i ti nejstarší obyvatelé se snaží přizpůsobit a s těmito technologiemi se naučit. Vždyť ulehčit život si můžete i ve stáří.

Zdroj: https://blog.cheapism.com/best-tech-products-17507/#slide=4