Netflix nabízí pro každého něco. Na fanoušky sci-fi tu čekají opravdové seriálové pecky

Netflix nabízí pro každého něco. Na fanoušky sci-fi tu čekají opravdové seriálové pecky

Netflix přináší obrovskou filmovou a seriálovou knihovnu. Občas je velmi těžké si vybrat něco, co by nás mohlo oslovit, nebo se nám dokonce líbit. Pokud jste ale fandové sci-fi žánru, tak dnes jsme si pro vás připravili seznam toho nejlepšího, co zde naleznete.

Dark (2017–2020)

Německá alternativa fenoménu Stranger Things nás přenese na zajímává místa plná tajemství. Pokud máte rádi spojení konspirací a cestování časem, tak si rozhodně u tohoto seriálu přijdete na své. Čekají na vás tři série plné napětí, které čítají celkem 26 epizod.

Mohlo by vás zajímat:  Kybernetické hrozby narušují bezpečnost platebních karet a finančních účtů

Lost in Space (2018–2021)

Jedná se o remake stejnojmenné série, která spatřila světlo světa již v roce 1965. Podíváme se do roku 2046, kdy lidstvu hrozí vyhynutí, a proto se vybraná část civilizace pokouší o kolonizaci nové planety. Mezi ně patří i rodina Robinsonových, která se na této dobrodružné cestě potýká se spoustou nebezpečí a napětí. Čekají zde na vás tři série celkem s 28 epizodami.

Zdroj obrázku: Freepik

Altered Carbon (2018–2020)

Seriál nás přenese do světa, který se absolutně vymyká všemu, co známe. Lidské vědomí může být přenášeno do nejrůznějších lidských těl a vše co k tomu potřebujete, jsou peníze. V hlavní roli se nám představí bývalý voják, který má za úkol vyřešit vraždu. Perfektní dvě série s celkovým počtem osmnácti epizod nám nabídnou vše, co pravý fanoušek sci-fi očekává.

Mohlo by vás zajímat:  Design chytrých telefonů vypadá bezchybně, v praktičnosti ale zaostává

Stranger Things (2016–neznámo)

Tuto seriálovou bombu asi nemusíme nikomu představovat, a pokud patříte mezi ty, kteří ji ještě neviděli, tak vám doporučujeme to okamžitě napravit. Se skupinou dětí v malém městečku se vydáme do zkoumání alternativní dimenze, která bezprostředně ohrožuje naše bytí. A jediný, kdo nás může zachránit, je právě tato skupinka. Již za sebou máme tři řady a nedočkavě vyhlížíme čtvrtou, která by se měla objevit na konci tohoto roku.

Všechny tyto seriály rozhodně doporučujeme, pokud máte rádi sci-fi. Každý nabízí něco jiného a jsou zcela originální!

Zdroj: https://www.syfy.com/syfy-wire/best-sci-fi-tv-shows-netflix