Google se snaží jít uživatelům co nejvíce naproti. Tohle jsou jeho nejlepší služby

Google se snaží jít uživatelům co nejvíce naproti. Tohle jsou jeho nejlepší služby

Google svým uživatelům neustále přináší nové inovace a dost často jsou to velmi užitečné produkty a služby, které většina z nás používá denně. V dnešním přehledu se podíváme na ty nejlepší a nejzajímavější z nich, které nabízí.

Google Maps

Tato služba patří mezi ty nejlepší a nejpoužívanější. Existuje již celkem dlouho a většina z nás ji má na počítači, v autě i na mobilu. Díky této dokonale propracované věci se už nemůže stát, že bychom se někde ztratili. Opravdu do detailů vyladěné mapy nás mohou denně zachránit a vždy nám pomohou najít cestu k cíli.

Mohlo by vás zajímat:  Tablet je skvělou volbou pro každého. Několik parametrů pomůže vybrat zařízení pro práci i zábavu

Google Zprávy

Další výborná služba, která byla spuštěna v roce 2002. Je to výborný zdroj pro spoustu lidí, které zajímá, co je ve světě nového. Zajímavostí je, že tuto službu neřídí žádný redaktor, ale je plně řízená algoritmem, který nám doporučuje články a novinky ze sdružených webů podle toho, co nás nejvíce zajímá.

Google Play

Každý uživatel Androidu tuto službu pravděpodobně již někdy ve svém životě použil. Najdeme zde miliony her a aplikací na jednom místě, které jsou navíc prověřeny samotným Googlem a nejsou tak pro nás nijak škodlivé.

Mohlo by vás zajímat:  Baterie notebooku může vydržet v kondici mnohem delší dobu. Klíčem je správné nabíjení
Zdroj obrázku: Freepik

AdSense

Obrovská spousta lidí, která se snaží na internetu něco vydělat, se jistě setkala se službou AdSense. Díky ní totiž můžete ze svých webových stránek nebo blogů inkasovat příjmy z reklam. Používají ji miliony lidí na celém světě a jedná se tak o výborné prostředí, které vyhovuje jak inzerentům, tak těm, kteří tyto reklamy u sebe publikují.

Google Trends

Pro blogery a lidi, kteří jsou rádi v obraze, je to opravdu nedocenitelná služba. Je to totiž perfektní možnost, jak vědět, kdo co hledá a o čem se zrovna ve světě diskutuje. Stačí si tak zjistit, co právě letí, a jako bloger hned máte stovky možností o čem psát a lidi to bude pravděpodobně velmi zajímat.

Zdroj: https://bloggerspassion.com/best-google-apps/