Užijte si špičkovou technologii Apple zařízení. Investice do těchto kousků se rozhodně vyplatí

Užijte si špičkovou technologii Apple zařízení. Investice do těchto kousků se rozhodně vyplatí

Apple produkty jsou velice oblíbené. Nakousnuté jablíčko je populární pro svou specifičnost, rychlost a integritu mezi zařízeními. Jedna z nevýhod je bohužel vysoká cena. Některé produkty se zdají opravdu zbytečně předražené, ale naštěstí řada těchto produktů ceně odpovídá, a proto se vyplatí je pořídit.

iPhone 13 a 14 Pro

Každým rokem vydává Apple nový model s novými vychytávkami. V roce 2022 Apple oznámil vydání iPhone 14 s některými novými funkcemi, včetně lepšího kamerového systému a bezpečnostní funkce Crash Detection. Po vydání 14. řady zároveň klesla cena 13. řady, která je k mání okolo 20 000 Kč. iPhone 13 obsahuje čip A15 Bionic. Výkon má o něco horší, přesto pokud chcete ušetřit nějaké peníze, rozdíly jsou minimální a určitě neprohloupíte pořízením iPhone 13 namísto iPhone 14.

Mohlo by vás zajímat:  Jak třídit fotografie, abyste se v nich vyznali i po letech

I když jsme radili, že je vhodnější pořízení iPhone 13 oproti iPhone 14, tak iPhone 14 Pro nabízí všechny dostupné funkce. Jeho cenovka začíná na 30 000 Kč. Ovšem ti, co si mohou dovolit tento přístroj, si užijí všechny možné funkce. Mobil je vybaven čipem A16 Bionic, což je momentálně nejvýkonnější čip v iPhonu. Apple vytvořil nový způsob interakce v místě, kde býval zářez v horní části.

Zdroj obrázku: Freepik

Apple Watch SE

Tyto chytré hodinky jsou vynikajícím sparring partnerem pro sledování zdraví a cvičení, aniž byste používali iPhone. Nicméně nejnovější hodinky stojí docela dost peněz a ne každý si může dovolit jejich pořízení. Apple Watch SE pořídíte od 6 000 Kč a jsou to nejdostupnější a nejaktuálnější Apple Watch, jaké můžete mít. Bohužel neobsahují funkce jako EKG nebo aplikaci Blood Oxygen. Nemějte ale obavy, nadále obsahuje tyto funkce:

  • srdeční frekvence,
  • detekce pádu,
  • aplikace Medicine,
  • funkce sledování cyklu.
Mohlo by vás zajímat:  Telefony iPhone se mohou přestat nabíjet po dosažení 80 %

Jaké další produkty stojí za pořízení?

Apple nabízí spoustu počítačů, ale neexistuje dostupnější než Mac mini. Tento počítač má vše, co potřebujete pro práci, domácí úkoly nebo procházení webových stránek. Začíná na necelých 20 000 Kč a je i docela výkonný. Myslete ovšem na to, že budete potřebovat monitor, klávesnici a myš.

Za zmínku také stojí AirTag. Jeho hlavní funkcí je pomáhat sledovat ostatní zařízení. Za cenu 3 000 Kč si můžete pořídit 4 sledovací lokátory.

Zdroj: https://medium.com/macoclock/the-top-7-best-value-for-money-apple-products-c13f3c881eed