Zůstaňte pro některé kontakty na Facebooku offline. Vybrané uživatele jde také rovnou zablokovat

Víc než telefon: iPhone nabízí luxusní design i funkce, které nadchnou každého

V dnešní době si můžete pořídit chytrý telefon už za pár tisíc, ale určitě nebude dosahovat takových kvalit jako chytrý telefon společnosti Apple – iPhone, který je na trhu už 15 let! Cena iPhonu 13 Pro se pohybuje okolo 30 tisíc korun, což rozhodně není zrovna nejlevnější produkt v porovnání s jinými značkami, ale své výhody má. Každopádně pokud jste si mysleli, že cena nemůže být vyšší, tak jste na omylu.

O co se vlastně jedná?

Máme na mysli ruskou firmu Caviar, která se zabývá vylepšováním iPhonů specifickým designem a funkcemi. Představte si dnešní dobu, pandemie, kdy se musíte prokazovat certifikátem, zda jste očkovaní nebo jste prodělali nemoc. Možností, jak se prokázat, je několik, od webových stránek, aplikací až po vytištěnou verzi. Jenže co když máte možnost koupit si nejnovější iPhone 13 Pro nebo 13 Pro Max a ještě k tomu mít na zadní straně vyrytý QR kód? Ano, tohle právě tahle společnost umožňuje a usnadní vám prokazování, šetří baterii, čas a v případě vybití baterie nebo rozbití displeje můžete využít právě zadní kryt s vyrytým QR kódem.

Mohlo by vás zajímat:  Datová analytika tvoří důležitou součást moderního byznysu
Zdroj obrázku: Freepik

Varianty

Společnost nabízí 3 varianty digitálního podpisu:

  • BLACK CARD,
  • QR MATRIX,
  • GOLDEN CARD.

Nejlevnější verzí je právě první varianta BLACK CARD, za kterou zaplatíte 6 220 $ (132 000 CZK). Má saténový zadní kryt s titanovou úpravou. Uprostřed se nachází QR kód z 18karátového zlata. Druhou variantou je QR MATRIX, kde je rozdíl ve zlatém laserovém gravírování na povrchu titanového povrchu. Cena je o něco dražší, a to 6 370 $ (135 000 CZK). Nejdražším modelem je GOLDEN CARD. Tato varianta je celá pozlacená. Jeho cena doslova ohromí, protože dosahuje 35 370 $ (753 000 CZK). Docela mastná suma, nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat:  Větší paměť VRAM poskytne lepší zážitek z videoher

Samozřejmě nabídka dalších variant je velká. Určitě je to něco, co zaujme, a pokud máte dostatek financí a milujete různá vylepšení, tak si určitě přijdete na chuť s některým typem. Zajímavá je určitě verze iPhonu, která je schopná zastavit vystřelenou kulku ze zbraně, nebo Tera, což je kopie dinosauřího zubu. Exkluzivně byl v prodeji i smartphone obohacený 1024 diamanty nebo vzorem se 128 rubíny.

Zdroj: https://geekweek.interia.pl/mobile/news-iphone-w-cenie-mieszkania-urzadzenie-ma-wygrawerowany-w-zloc,nId,5781525