Přesunout větší soubory z telefonu do počítače zvládnete díky několika aplikacím během chvíle

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali přesunout velký soubor z telefonu do počítače, ale nevěděli jste jak? Na tuto problematiku se dnes podíváme. Existuje totiž spousta způsobů, jak tyto soubory prakticky bezpracně přesunout.

Máte iPhone? Zvolte AirDrop

Pokud jste uživateli iPhonu, pak zajisté oceníte tuto možnost. Navíc je úplně jednoduchá. Na svém mobilu nebo tabletu si zvolíte soubor, který potřebujete přesunout, a dáte možnost Sdílet. Z možností, které dostanete, stačí nyní vybrat jen AirDrop. Nyní můžete na svůj Mac bezpečně a rychle přesunout potřebný soubor, který najdete ve složce se staženými soubory.

Odesílejte soubory službou Fotky Google

Tato služba poskytuje ukládání a synchronizaci fotek a videí automaticky, pokud ji sami nevypnete. Pokud ji máte vypnutou, pak ji jednoduše můžete zase zapnout. V aplikaci najedete do nastavení, kde vyberete možnost Zálohovat a synchronizovat. Přepněte do možnosti, která funkci povolí, a máte hotovo. Tuto možnost jde používat jak na zařízeních s Androidem, tak s iOS. Své soubory najdete po přihlášení k Google účtu v sekci Fotky.

Mohlo by vás zajímat:  Jak skrýt vaši polohu na Google mapách?
Zdroj obrázku: Freepik

Jednoduché odesílání za pomoci Bluetooth

Pokud máte telefon s Androidem, pak můžete k odesílání souboru na Windows 10 a 11 použít i Bluetooth. Spárujte dvě potřebná zařízení a odesílání může začít. Odesílání probíhá opět jednoduše. Na telefonu si navolíte soubory, které chcete odeslat, a přidržíte. Vyskočí vám několik možností, ze kterých vyberete Odeslat za pomoci Bluetooth.

Aplikace Snapdrop

Jedna z nejlepších aplikací třetích stran, která povoluje odesílat soubory mezi zařízeními. Vše, co pro to budete muset udělat, je stáhnout si aplikaci na PC a telefon. Jednoduše je spárujte a posílejte vše, co chcete. Snapdrop vás provede po prvním zapnutí ovládáním, takže vás nemůže nic překvapit.

Zdroj: https://www.pcmag.com/how-to/how-to-copy-large-files-from-your-phone-to-a-computer