Už žádné výmluvy. Začít cvičit můžete ještě dnes, šikovné aplikace vám s tím pomohou

Už žádné výmluvy. Začít cvičit můžete ještě dnes, šikovné aplikace vám s tím pomohou

V dnešní době najdete spoustu pomocníků, kteří vám mohou pomoci začít se sebou něco dělat. Pro někoho je náročné začít, takže aplikace vám ukážou, jak postupovat krok za krokem. Stáhnout si můžete nejen cvičení pro začátečníky, ale také najdete pokročilejší, které vám pomůže dosáhnout skvělých výsledků. Jaké aplikace patří mezi nejoblíbenější?

Chcete cvičit jógu, nebo máte raději silové cvičení?

Ať se chcete věnovat pouze relaxační józe, nebo máte raději silová cvičení a potřebujete svaly, aplikace vám mohou pomoci. Stačí si najít pouze tu správnou, se kterou to bude fungovat. Některé aplikace jsou skvělé v tom, že cvičení netrvá dlouho. Je to právě aplikace 7 Minute Workout, ve které si najdete cvičení podle sebe, a trvá opravdu sedm minut. Samozřejmě si pak délku cvičení můžete nastavit podle sebe.

Mohlo by vás zajímat:  Odpůrci sociálních sítí tohle neradi slyší: jejich používání přináší překvapivě spoustu pozitiv

Je to ideální aplikace pro ty, kteří se cvičením teprve začínají a nechtějí rovnou do posilovny, kde by na ně koukali ostatní. Sedmiminutové lekce jsou ideální pro začátečníky, ale také pokročilí v ní najdou svoje. Pokud máte raději jógu, rozhodně se vyplatí stáhnout si aplikaci Jóga pro začátečníky. Vytvoří vám cvičební plán na míru, stačí o sobě vyplnit běžné informace. Postupně se pak dostanete i na náročnější asány.

Zdroj obrázku: Freepik

Chcete posilovat doma? Postupujte pomalu

Některé aplikace vás postupně budou „nutit“ k lepším výkonům. Mezi takové patří i Beginners Gym Workout, která se hodí pro ty, kteří již chodí do posilovny, ale nemají na ni tolik času a raději si ještě přidají cvičení doma. Můžete si zde nastavit trénink podle vlastních možností. Chcete dnes cvičit břicho, nebo jen ruce? Aplikace poradí, jaké cviky jsou neúčinnější a jak je správně provést.

Mohlo by vás zajímat:  Odpojení od sociálních sítí sníží stres a vrátí život do reality

Patříte mezi ženy, které si oblíbily cvičení pilates? I na to existují zajímavé aplikace. I když bude možná těžké zařadit cvičení mezi denní chleba, pomocí aplikací to zvládnete. 5 Minute Pilates je aplikace, za kterou nic neplatíte a naučíte se základy tohoto zajímavého cvičení. Kombinovat ho můžete i s posilováním nebo jógou.

Zdroj: https://www.boomfit.com/en/blog/best-fitness-apps-b22.html