Už za dva týdny vychází GTA 5 pro nové generace konzolí. Na hráče čeká zajímavý dárek

Už za dva týdny vychází GTA 5 pro nové generace konzolí. Na hráče čeká zajímavý dárek

Už za dva týdny se uživatelé konečně dočkají a budou si moci zakoupit hru GTA 5 na svůj Playstation 5 nebo Xbox Series S/X. To magické datum je 14. března a všichni už se určitě těšíme.

Rockstar Games si dal při přechodu jejich legendární hry Grand Theft Auto 5 pořádně na čas. Hra vychází téměř rok a půl od uvedení nových generací konzolí. Tato verze konečně využije všech hardwarových možností konzolí nové generace a nabídne nám 60 FPS. Co se týče samostatné části hry pojmenované GTA Online, ta bude rozdělena zvlášť pro nové konzole a starší konzole. Pokud tedy máte například Playstation 5 a váš kamarád Playstation 4, tak si spolu nezahrajete.

Mohlo by vás zajímat:  Ulice budou sledovat roboti s použitím umělé inteligence

Co vše přinese verze pro konzole nové generace navíc?

Jednoznačně největšími změnami bude grafický kabátek a tuto hru si užijeme v té nejlepší možné grafice. Konečně si hru zahrajeme v 60 snímcích za sekundu v rozlišení 4K, na což jsme všichni dlouhá léta čekali. Samozřejmostí bude i dokonalá podpora 3D zvuku, raytracingu a HDR. Jestli jste majitelé konzole Playstation 5, tak nebudete ochuzeni o všechny pokročilé funkce, včetně haptické odezvy na ovladačích DualSense.

Zdroj obrázku: Freepik

Přenos uložené hry a změny pro GTA Online

Pokud vlastníte hru i na starší generaci konzole, pak je již potvrzeno, že jedním jediným kliknutím si můžete přenést vaši uloženou hru. Nemusíte tak začínat hru znovu od začátku a budete pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Nově se v GTA Online nemusíte zabývat prologem v režimu příběhu. Po přeskočení dostanete nějaké základní peníze, které vám pomohou v online světe začít. Navíc v online verzi pro konzole nové generace bude k dispozici více obsahu a modernizace stávajícího.

Mohlo by vás zajímat:  Skupina okradla investory v kryptoměnách o téměř 12 milionů korun. Sledovaný případ je varováním pro ostatní

A na závěr pro vás máme velmi příjemnou informaci. Všichni majitelé konzole Playstation 5 a Xbox Series S/X dostanou zdarma na tři měsíce bezplatný přístup do GTA Online.

Zdroj: https://www.rockstargames.com/newswire/article/ak73k92o47ko75/grand-theft-auto-community-update