Utrácet za telefonování je zbytečné. Oblíbené aplikace umožní volat zcela zdarma

Utrácet za telefonování je zbytečné. Oblíbené aplikace umožní volat zcela zdarma

Pevná linka už je z módy a k volání se dnes používají zásadně mobilní telefony. Zde máme několik možností. Buď můžeme volat standardně přes operátora, nebo si můžeme zavolat pomocí internetu. A přesně tomu se budeme v dnešním článku věnovat. Představíme si ty nejlepší aplikace, se kterými můžeme zdarma volat přes internet.

Dingtone

Jedna z mnoha aplikací, které slouží k volání, je dostupná na Google Play. Po zapnutí vám sama přiřadí telefonní číslo podle místní předvolby, kterou si navolíte. Z tohoto čísla pak můžete volat do dalších 200 zemí, které jsou aplikací podporovány. Pokud má i druhá strana tuto aplikaci, voláte si mezi sebou zdarma. Je zde samozřejmě i možnost volat na reálná telefonní čísla, ale za tu už si zaplatíte.

Skype

Tato aplikace patří mezi ty nejznámější a nepopulárnější. Je možné ji používat na počítači, telefonu, tabletu a dalších zařízeních. Tento program byl vyvinut právě pro bezplatné volání a zůstalo mu to dodnes.  Uživatelé, kteří mají nainstalovanou aplikaci, mohou spolu bez limitu volat zcela zdarma, a pokud byste se chtěli spojit s reálným mobilním číslem, pak za to musíte zaplatit kredity.

Mohlo by vás zajímat:  Většina lidí ho nedá z ruky ani v noci. Telefon před spaním je přitom nejhorší nápad
Zdroj obrázku: Freepik

Signal Private Messenger

Perfektní služba, která získává stále větší popularitu. Hlavním důvodem je to, že velmi dbá na bezpečnost uživatelů. Vše, co touto aplikací projde, je zašifrováno. Pokud tedy rádi voláte zdarma a rádi se pohybujete po bezpečných místech, pak je pro vás tato poměrně nová služba jako stvořená. Naprosto vše je zde samozřejmě zdarma.

Viber

Když Viber začínal, jednalo se o VoIP službu. Od té doby utekla spousta času a stala se z něj plnohodnotná služba, která nabízí vše co konkurence. Můžete si mezi sebou zdarma volat, chatovat, posílat videa a obrázky, prostě vše. Všechny komunikace mezi uživateli Viberu jsou zdarma a nejsou zde žádné skryté poplatky.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/free-calling-app-unlimited-with-wifi/