YouTube Premium přineslo pět nových funkcí, které vylepší zážitek a umožní společné sledování

YouTube je skvělým místem pro zábavu. Nabízí různá videa i živé přenosy tvůrců, nejčastěji pak streamy z her. Zážitek strávený na YouTube mohou překazit otravné reklamy. Naštěstí existuje možnost předplatného YouTube Premium, jež odstraní nežádoucí reklamy a poskytuje exkluzivní funkce. Mezi ně patří hlavně přehrávání v offline režimu, přehrávání na pozadí atd. To není vše, nově totiž bylo přidáno i pět dalších funkcí. Zajímá vás, které to jsou?

Pokračujte v přehrávání, kde jste skončili

YouTube existuje téměř dvacet let. V začátcích byl určen primárně pro webové rozhraní čili pro počítače nebo notebooky. Nyní tuto platformu využíváme převážně na chytrých telefonech nebo tabletech s OS Android a iOS. Jestliže sledujete konkrétní video na počítači, ale z nějakého důvodu jej přerušíte a poté se chcete dodívat na toto video na jiném zařízení, žádný problém. Toto předplatné umožňuje pokračování v místě, kde jste přestali, bez ohledu na zařízení, stačí mít předplatné a být přihlášený.

Mohlo by vás zajímat:  V Google mapách má každá barva dobrý význam. Informuje o provozu i blízkém parkovišti
Zdroj obrázku: Freepik

Špičková kvalita přehrávání

Předplatné YouTube Premium poskytuje vylepšený zážitek streamování Full HD videí ve špičkové kvalitě na zařízeních iPhone a iPad. Jedná se o vylepšený datový tok s názvem 1080p Premium. Na rozlišení není sáhnuto, zato vyšší datový tok pomáhá zlepšit kvalitu videa, hlavně u těch s větším množstvím pohybu a detailů. Užijte si tedy sledování videí ve vyšší kvalitě.

Funkce fronty dostupná na mobilních zařízení

Již nějakou dobu se nachází na platformě možnost uvedení videa do fronty. Tato funkce je rovněž součástí konkurenčních platforem, jako jsou Spotify nebo Apple Music. Dosud šla tato funkce použít pouze na webovém rozhraní, nyní je dostupná na chytrých telefonech i tabletech v rámci předplatného.

Mohlo by vás zajímat:  Šetřit a pustit se do opravy spotřebiče svépomocí se může vymstít. Hrozí hned několik nepříjemností

Jak vidíte, tyto tři funkce zní velice lákavě. Těmito to ale nekončí, zbývají ještě dvě funkce:

  • sledování videí na YouTube společně s přáteli nebo rodinou prostřednictvím Google Meet se systémem Android,
  • chytré stahování.
Zdroj: https://www.makeuseof.com/new-features-coming-to-youtube-premium/