Pořádně si zahrát jde i zdarma. Přinášíme seznam toho nejlepšího pro hraní právě teď

Pořádně si zahrát jde i zdarma. Přinášíme seznam toho nejlepšího pro hraní právě teď

Máte rádi hry a občas si nějaké zahrajete? Nechcete za ně utrácet? V tom případě jsme si dnes připravili článek přesně pro vás. Podíváme se totiž na ty nejlepší hry, které si můžete stáhnout a zahrát zcela zdarma.

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

Výborná battle royale hra, která byla dlouhou dobu v předběžném přístupu, se vrátila a vychází v plnohodnotné verzi. Jedná se o upírskou akční hru, kde se na malé mapě, situované do Prahy, postavíte dalším hráčům. Za pomoci svých dovedností a zbraní se musíte postarat o to, aby poslední upír, který na mapě zůstane, byl právě ten váš.

Mohlo by vás zajímat:  Pojištění telefonu se může ukázat jako dobrá investice. Ale jen pro někoho

The Cycle: Frontier

Pokud naopak patříte mezi milovníky sci-fi stříleček, pak doporučujeme tento kousek. Vaše planeta je již prakticky bez důležitých surovin a jedinou možností, jak je získat, je vydat se spolu s dalšími členy na odlehlou planetu. Jenže je tady jeden problém. Tyto planety jsou obývané nebezpečnými monstry, která se nedají lacino, a navíc zde můžete narazit na další skupinu hráčů, která si mile ráda suroviny, které jste získali, vezme i od vás.

Mohlo by vás zajímat:  Krokoměr v chytrém telefonu hlídá pravidelný pohyb, přináší ale i řadu nevýhod
Zdroj obrázku: Freepik

Lost Ark

Akční korejská MMO pecka, která se konečně dostala i do našich končin. Dlouhá léta se čekalo, až tato hra opustí Asii a přidá se na další kontinenty. Nedávno jsme se dočkali a už i vy se můžete stát součástí tohoto krásného světa. Vytvořte si svou postavu, vyberte jí povolání a vydejte se do světa plného příšer a vybavení. Maximální level vaší postavy je momentálně nastaven na padesát a to vám zabere opravdu spoustu a spoustu hodin.

Mohlo by vás zajímat:  Google vyhledávač může uživatele přesunout rovnou na podvodnou stránku. Ostražitost se vždy vyplatí

PUBG: Battlegrounds

Jako poslední pro vás máme akční battle royale hru, která je tady s námi již několik let. Nicméně od dob její největší slávy už uplynula spousta času a hráčská základna řádně prořídla. Vývojáři tedy přistoupili ke kroku, že hru zpřístupní všem zcela zdarma. Pokud jste tedy v minulosti uvažovali nad koupí, dnes už nemusíte a můžete hrát zcela zdarma.

Podobných her jsou samozřejmě desítky a my jsme pro vás dnes vybrali čtyři nejzajímavější.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/100-best-free-pc-games