Tyhle písničky na YouTube zachrání každého rodiče. Děti zaručeně zklidní a zabaví

Tyhle písničky na YouTube zachrání každého rodiče. Děti zaručeně zklidní a zabaví

Rodičovství není jednoduché. Musíte pečovat o všechny potřeby dítěte, věnovat mu čas a pozornost. Naštěstí existuje hodně písniček, které je dokážou zabavit na celé hodiny a zvednou jim zaručeně náladu i v nejhorších chvílích. Stačí, když zapnete YouTube a pustíte jednu z písniček, které mají na internetu miliony zhlédnutí.

Baby Shark je písní číslo 1!

Píseň Baby Shark původně vznikla jako jednoduchá písnička k táboráku. Nakonec se změnila v dětský hit, který má na internetu přes 10 miliard zhlédnutí a zná ho prakticky každé dítě po celém světě. Výhodou je, že si tuto jednoduchou a roztomilou písničku může zazpívat každý. I děti, které neumí anglicky, se ji poměrně snadno naučí.

Mohlo by vás zajímat:  Dezinformace se na nás valí ze všech stran. Nezávislé weby uvádí věci zase na pravou míru

Cocomelon musíte znát

Máte-li doma malé děti, na kanálu Cocomelon jistě budete poměrně často. Najdete zde řadu písniček a říkanek v angličtině. Všechny jsou velmi chytlavé a doprovází je animovaná videa, takže děti snadno pochopí, o co se v písni jedná. Bath song může vaše děti naučit, jak se správně koupat. Za chvíli je budete moci nechat, aby se koupaly sami.

Zdroj obrázku: Freepik

Velkým hitem je také The Wheels On The Bus. Jde o klasickou píseň, která na YouTube získala přes 4 miliardy zhlédnutí. Je velmi chytlavá a jistě ji znáte i vy. Na tomto kanálu najdete také píseň Baa Baa Black Sheep, která pochází z roku 1700 a vznikla na základě francouzských písní. Stejnou melodii navíc používají i další dětské písně.

Mohlo by vás zajímat:  Virtuální a rozšířená realita nachází jedinečné využití ve vzdělávání

Gumový medvídek rozesměje děti i dospělé

The Gummy Bear Song pochází z Německa. Tato píseň se stala virální a její melodii používá mnoho lidí jako vyzvánění na telefonu. Píseň byla přeložena do 25 jazyků a slyšelo ji přes 3 miliardy uživatelů na internetu. Tato píseň se objevila také v rodinné komedii Yes Day z roku 2021. Jestli chcete dětem pustit něco chytlavého, jednoduchého a vtipného, tohle je skvělá volba. Zaručeně své děti rozesmějete a zabavíte.

Zdroj: https://www.timeout.com/music/best-kids-songs