The Last of Us je seriálovým hitem letošního roku. I jiné adaptace stojí za zhlédnutí

Seriálová adaptace úspěšné hry The Last of Us se stala hitem letošního roku. Samotná hra získala hned několik ocenění a patří k nejoblíbenějším hrám nejen ve svém žánru, ale i celkově. Silný příběh, postapokalyptický průběh a nečekané zvraty zaujmou nejednoho hráče, respektive diváka. Filmové či seriálové adaptace zatím nedopadaly nejlépe, ale po The Witcher (Zaklínač) to vypadá, že i tato adaptace bude úspěšná. Prozatímní díly ukázaly, jak autenticky hrají své role hlavní postavy Joel a Ellie. Nicméně, pokud máte problém s čekáním na nové díly, můžete si ho zkrátit zhlédnutím jiných titulů, které vás rovněž pohltí. O jakých bude řeč?

Mohlo by vás zajímat:  Na Netflixu si vybere každý. Přinášíme tipy na nejlepší pořady, které musíte vidět

Postapokalyptické seriály

Z Nation se odehrává v USA, kde se skupinka přeživších snaží dostat do Kalifornie napříč Amerikou, a přitom musí odolávat zombie všude okolo. Jejich cílem je Kalifornie, respektive laboratoř, která by měla pracovat na vývoji léku proti této nemoci. Kromě zombie na své cestě narazí na různé překážky, jako jsou další skupinky přeživších nebo šílený vědec. Dokonce se můžete setkat s paralelou, kdy hlavní hrdina byl pokousán, ale nepřeměnil se, jak povědomé, že ano? Seriál můžete sledovat na Apple TV a Prime Video.

The Walking Dead je další postapokalyptickou adaptací, inspirovanou komiksem Roberta Kirkmana a Tonyho Moora. Skupinu přeživších vede bývalý policista Rick Grimes a během své cesty společně se svou skupinou zažívá různé trable nejen se zombie, ale také s dalšími skupinkami. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších seriálů tohoto žánru. Seriál můžete sledovat na Apple TV, HBO Max nebo Disney+.

Mohlo by vás zajímat:  I pár minut meditace přinese uvolnění a vlnu nové energie. Relaxační aplikace lze využít kdekoli
Zdroj obrázku: Freepik

The Witcher (Zaklínač)

Jak byla řeč, nebývalý úspěch podle herní adaptace zaznamenal seriál The Witcher. Hlavní postavou je zaklínač Geralt von Rivia, mutant, jenž má superschopnosti a loví příšery. Cestuje napříč celou zemí a plní různé úkoly, zabíjí příšery a zjišťuje, že lidé jsou kolikrát daleko horší než monstra. Jednoho dne narazí na mocnou čarodějku Yennefer z Vengerburgu a mladou princeznu Ciri spojenou s jeho osudem. Probádejte tento fantasy svět. Seriál najdete na Netflixu.

Černobyl

Černobyl je seriál, který se odehrává v Ukrajinské sovětské socialistické republice. Příběh se točí okolo jaderné katastrofy v roce 1986. Vše, co tomu předcházelo, průběh a také vyústění. Hlavními postavami jsou vědci, politici, pracovníci elektrárny i obyčejní lidé. Určitě stojí za to zhlédnout tento seriál založený na nedávných událostech. Sledovat ho můžete na HBO Max, Hulu, Vudu a Spectrum TV.

Zdroj: https://www.cnet.com/culture/entertainment/the-best-video-game-tv-shows-you-can-watch-in-2023/