Seznamování je vždy důležité. Staré rány z předešlých vztahů může zahojit čas. Tento čas může někomu urychlit nové seznámení, kdy nový protějšek může přinést další a nové zkušenosti. Seznámit se lze i prostřednictvím online světa, takže se vaše šance zvyšují. S nástupem Tinderu se změnila všechna pravidla v online světě seznamování. Neznamená to však, že by uživatelé jednali bezchybně. Podívejme se na nejčastější chyby uživatelů na seznamovací platformě Tinder.
Sdílení příliš osobních informací s ostatními uživateli
Jakmile si založíte profil na Tinderu, čeká vás řada nastavení a vyplňování údajů. Buďte ale opatrní s tím, co vše budete vyplňovat. Určitě se nevyplatí na sebe prozradit úplně vše. Mnoho uživatelů tuto chybu stále dělá. V žádném případě nesdílejte s ostatními svou adresu bydliště a další citlivé údaje.
Opačným extrémem je lhaní. Dříve nebo později se pravda ukáže, takže nemá cenu lhát o své osobě. Vydávat se pod cizím jménem, stejně jako lhaní v dalších parametrech neudělají zrovna dvakrát dobrý dojem na potencionální shodu.
Špatně vyplněný profil
Při vyplňování profilu byste neměli opomenout své koníčky, zájmy a preference. Vyplnění těchto informací totiž může vést k lepšímu výsledku shody. Pokud vy si dáváte pozor a nestojíte o shodu s někým, kdo může být podvodník nebo má fake účet, nedělejte to samé. Výborným způsobem, jak zapůsobit důvěryhodně, je status ověření. Ověřením svého profilu vzbudíte mnohem lepší dojem.
Bezohledné přejíždění profilů
Mnoho uživatelů dělá chybu tím, že přesouvá potencionální profily doleva (shoda) nebo doprava (neshoda). Zobrazované profily jsou nastaveny na základě algoritmu a tímto způsobem si znehodnotíte potencionální shody.
Dalším problémem je, když nesledujete celý profil. Lehce se tak stane, že dáte shodu někomu, o koho vlastně nemáte ani zájem. Velký problém nastává také tehdy, když daná shoda je ve skutečnosti mladší, než umožňují pravidla Tinderu, tedy osoby mladší 18 let.
Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/using-tinder-avoid-5-common-mistakes/