Starší iPad získá nové využití v kuchyni, ložnici i dětském pokoji

Nákup nového produktu je vždy událostí, která potěší. Kolikrát ale děláme chybu, že se zbytečně zbavujeme předchozího produktu, ať už darováním, vyhozením, nebo uložením do šuplíku, kde se na něj zbytečně práší. Prodej už zní o něco lépe, jelikož získáte peníze. Darování někomu taky není špatný nápad, ale určitě je škoda se za každou cenu zbavovat takového zařízení. Proč? Jednoduchou odpovědí je spousta možností, jak využít tento přístroj.

Vdechněte mu novou identitu

Výborným nápadem je jeho zařazení do kuchyně. Ať už vás baví vaření, nebo ne, můžete si tyto chvíle zpříjemnit oblíbeným filmem, seriálem, podcastem nebo nějakou hudbou. K tomu budete potřebovat nějaké chytré zařízení, že by právě starší iPad? Zajisté! Můžete iPad využít také k tomu, abyste se zdokonalili ve vaření tím, že budete sledovat videorecepty, podle kterých začnete vařit. Staňte se opravdovým mistrem v kuchyni pomocí iPadu a jeho možností. Pro zlepšení komfortu si pořiďte stojan.

Mohlo by vás zajímat:  Rozvržení jídelníčku na míru je díky aplikaci jednodušší a rychlejší

Z kuchyně se přesuňme na chvíli do odpočinkové zóny. Tedy nejlépe do místa, kde máte klid a pohodlí pro to, abyste si mohli pohodlně přečíst knihu. Že nemáte dostatek knih nebo financí pro jejich pořízení? Zkuste si ze svého iPadu vytvořit čtečku knih, kde máte opravdu obrovský výběr e-knih, které vyjdou levněji a nezabírají v domácnosti žádné místo.

Zdroj obrázku: Freepik

Zabavení ratolesti

Není žádné překvapení, že elektronika láká i ty nejmenší z nás. Ještě aby ne, když děti vidí své rodiče, jak denně zírají do displejů chytrých telefonů, tabletů nebo monitorů. Starší iPad je tak ideální variantou pro zabavení vašeho dítěte, ať už se jedná o sledování YouTube, Netflixu nebo jiné streamovací platformy s dětským obsahem, nebo hraní her. Kdyby náhodou došlo k poškození, pak vás určitě nebude tak mrzet, jako kdyby se jednalo o čerstvě zakoupený produkt.

Mohlo by vás zajímat:  Optimalizace disků znovu rozhýbe líný systém. Využít lze nejen nástroje Windows

Jako další se nabízí využití v domácnosti. Konkrétně v ložnici jej můžete využít jako budík zobrazující počasí a čas včetně volby budíku. Nabízí se také rovnou ovládání celé chytré domácnosti.

Zdroj: https://www.refurb.me/blog/9-clever-ways-to-repurpose-your-old-ipad