Smazat staré tweety nebo rovnou celý profil jde zvládnout během chvíle. Stačí vědět, na co kliknout

Smazat staré tweety nebo rovnou celý profil jde zvládnout během chvíle. Stačí vědět, na co kliknout

Chcete smazat některý ze svých tweetů nebo rovnou celý svůj profil? Není to nic těžkého a za pomoci pár jednoduchých kroků můžete za sebou smazat svou twitterovou stopu.

Je na vašem profilu nějaký tweet, který jste odeslali omylem nebo se bojíte, že by vám mohl v budoucnu uškodit? Existují rovnou dvě možnosti, jak ho smazat. Pokud je to nový tweet nebo je z blízké minulosti, pak jej smažte rovnou kliknutím na něj. Pokud ovšem tento tweet je z doby kdysi dávno a není tak jednoduché ho najít, budete potřebovat speciální nástroj, ke kterému se ještě vrátíme.

Mohlo by vás zajímat:  Problémy se synchronizací e-mailu v Androidu vyřeší jednoduché nastavení nebo aktualizace

Smazání jednoho tweetu

Pokud se jedná o nedávný nebo poměrně nový tweet, pak vám smazání zabere několik vteřin. Pouze se musíte přihlásit na svůj profil a najít patřičný tweet. Vedle něj uvidíte možnost, která je symbolizována třemi tečkami. Zde po kliknutí dostanete možnost ihned smazat daný tweet. Pokud se to chystáte udělat z mobilu, tak místo tří teček pouze přidržíte prst na tweetu a objeví se vám několik možností, co s ním udělat. Jednou z nich je samozřejmě smazání.

Mohlo by vás zajímat:  Nastavte si na televizi ten nejlepší obraz. Získáte tak maximální zážitek z filmu i ze hry
Zdroj obrázku: Freepik

Smazání starších tweetů

Procházet historii není nejlepší řešení, a navíc pokud se jedná o opravdu starý tweet, tak se k němu asi pouhým scrollováním nedostanete. Budete muset použít některý z nástrojů třetích stran. Použít můžete jeden z těchto dvou specializovaných stránek. Obě fungují rychle a dokážou smazat vše, co je potřeba.

  • TweetDeleter
  • TweetDelete

Těmto aplikacím budete muset povolit přístup ke svému účtu, proto nezapomeňte ihned po dokončení toho, co je potřeba, zase tyto přístupy odebrat. Zbytečně byste nechávali přístup někde, kde to vůbec není potřeba.

Mohlo by vás zajímat:  Všechny hovory na Android telefonech lze nahrát. Dostupné aplikace fungují na jedničku

Pokud chcete smazat svůj twitter účet navždy

Stačí se přihlásit ke svému účtu a v nastavení zvolit možnost definitivního smazání účtu. Od té doby, co potvrdíte tuto možnost, poběží 30denní lhůta, během které si to ještě můžete rozmyslet.

Zdroj: https://www.businessinsider.com/how-to-delete-a-tweet