Označte na Instagramu ostatní, aniž by se zobrazilo jejich jméno. Existují tři jednoduché možnosti

Označte na Instagramu ostatní, aniž by se zobrazilo jejich jméno. Existují tři jednoduché možnosti

Instagram je výborná aplikace, co se týče zahnání nudy. Najdete zde velké množství zábavy, a co víc, můžete být součástí této zábavy i vy, včetně vaší rodiny nebo přátel. Můžete tento moment, video, fotografii, zkrátka cokoliv dát do svého příběhu a označit další osobu, aby si mohla také vložit stejný příběh do svého profilu. Jak ale zmínit na obrazovce příběhu ostatní, aniž byste byli zasypáni uživatelskými jmény? Pojďme se podívat na různé způsoby, jak tohoto cíle dosáhnout.

Mohlo by vás zajímat:  Ve WhatsAppu se nic neztratí. Staré konverzace jde archivovat a kdykoli se k nim vrátit

Posvítíme si na tři možné varianty. Všechny jsou snadné, takže je dokáže každý, i naprostý nováček v oblasti Instagramu a přidávání příběhů či příspěvků. Samotná kamufláž je rychlá, takže strávíte nad schováním zmínek o uživatelích pouze pár desítek vteřin navíc.

Využijte hranic svého displeje

Máte už nachystaný příspěvek a chcete do něj vložit zmínku o svém příteli nebo členu rodiny? Stačí tedy do textového pole napsat @nickname vašeho přítele a potvrdit. Poté se snažte přetáhnout uživatelské jméno mimo hranici displeje, dokud nebude pryč. Ze začátku s tím budete možná trochu bojovat, ale časem si zvyknete.

Mohlo by vás zajímat:  Dlouhá a složitá hesla jsou nejbezpečnější. Podle jednoduchých pomůcek si je zapamatujeme
Zdroj obrázku: Freepik

Využijte samolepky

Možnost nálepek na Instagramu je výbornou volbou, jak obohatit příspěvek různými prvky. Můžete přidat hudbu, malou animaci, teplotu nebo lokalitu, ve které se nacházíte, a další možnosti. A tady se dostáváme k jádru pudla. Další možností, jak skrýt jméno uživatele, je překrýt ho nějakou samolepkou a máte o soukromí před ostatními vystaráno. Toho dosáhnete tak, že po zadání uživatele přidáte samolepku, kterou po potvrzení přesunete na místo, kde se nachází zmínka o uživateli. Pokud je vaše nálepka menší, můžete si ji zvětšit, když si ji rozkliknete a prsty půjdete od sebe.

Mohlo by vás zajímat:  Ochraňte svůj telefon při nabíjení na veřejných místech

Použijte sdílený příspěvek

U této metody stačí označit vašeho přítele a poté jej překrýt samotným sdíleným příspěvkem. Po přidání zmínky klepněte a podržte sdílený příspěvek, abyste zakryli jméno.

Ať už se jedná o jakýkoli příspěvek, můžete díky této možnosti šikovně zakrýt zmínku o příteli, aby vám nekazil fotku.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag-someone-instagram-story-without-name-showing/