S těžbou kryptoměn pomohou aplikace vhodné pro začátečníky. Řada z nich láká na zajímavé odměny

S těžbou kryptoměn pomohou aplikace vhodné pro začátečníky. Řada z nich láká na zajímavé odměny

Kryptoměny urazily od svého založení značnou cestu k popularitě. Čím dál tím více lidí začíná obchodovat s kryptoměnami, respektive investovat. Důležité je také vybrat si správnou aplikaci pro obchodování s kryptoměnami. Momentálně je dostupných mnoho aplikací. Které jsou nejvhodnější pro začátečníky?

Aplikace Gemini je zdarma a umožňuje obchodovat s desítkami kryptoměn a ručí především svou spolehlivostí. Vývojáři Gemini vyvinuli další funkce, které z ní dělají více než jen obchodní platformu. Gemini byla založena v roce 2014 a patří k nejlepším digitálním burzám v USA. Další přední aplikací pro trh s kryptoměny je Coinbase. Ve srovnání s eTorem pomáhá nováčkům a případně i vydává odměny za splněné úkoly.

Mohlo by vás zajímat:  Netflix nabízí pro každého něco. Na fanoušky sci-fi tu čekají opravdové seriálové pecky

eToro a BlockFi

Platforma eToro usnadňuje obchodování s kryptoměnami. Spoléhá se ale spíše na krátkodobé než dlouhodobé obchodování. 0% provize činí platformu atraktivnější oproti ostatním. eToro poskytuje cenná strategická data od svých nejúspěšnějších online obchodníků pro lepší rozhodování.

Zdroj obrázku: Freepik

Aplikace BlockFi umožní podobnou práci, jako když uložíte peníze na spořicí účet. Platforma tvrdí, že můžete vydělat 3–‍‍7,5 % úroku z držených kryptoměn. Pro vydělávání úroků prostřednictvím BlockFi nepotřebujete vytvářet nové portfolio. Můžete používat stávající a vydělat až 4 % úroků ze svých tržeb.

Mohlo by vás zajímat:  Pojištění telefonu se může ukázat jako dobrá investice. Ale jen pro někoho

Ostatní aplikace

Nejvíce používané aplikace pro trh s kryptoměny jsme si napsali, ale to není vše. Abyste se neztratili v záplavě druhořadých aplikací, doplníme seznam o další. Každá z aplikací nabízí něco jiného, co konkurence ne, ale jedno mají společné, a to, že vám pomohou v začátcích obchodování. O jakých aplikacích je řeč?

  • Webull,
  • Blockchain,
  • Voyager,
  • Delta,
  • Exodus,
  • Blockfolio.

Z výše zmíněných je populární aplikace Blockchain, která je známá pro své snadné ovládání a správu kryptoměn.

Zdroj: https://geekflare.com/finance/best-cryptocurrency-mining-platforms/