Převeďte svá DVD i blu-ray disky jednoduše do digitální podoby. Oblíbené filmy tak můžete kdykoli přehrát

Převeďte svá DVD i blu-ray disky jednoduše do digitální podoby. Oblíbené filmy tak můžete kdykoli přehrát

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste chtěli převést svá DVD a blu-ray do digitální podoby? Kdo z nás už se nesetkal s problémem, že našel staré DVD nebo jiný disk a neměl ho v čem přehrát. Převod do digitální podoby není složitý a navíc jsme si pro vás připravili návod jak pro Android, tak pro iOS.

Jak na samotný převod?

Budeme k tomu potřebovat program jménem Vudu. Ten nám umožňuje za poplatek převádět disky, a to až do sta kusů za rok. Používat tuto aplikaci můžete jak na Androidu, tak na iOS. Stačí si vytvořit účet a pokračovat dle svého uvážení. Ovšem musíte potvrdit přístup ke své poloze a přidat údaje k platební kartě. To proto, aby se předešlo tomu, že si například náhodně v obchodě naskenujete film a pak si ho převedete.

Mohlo by vás zajímat:  Přesunout větší soubory z telefonu do počítače zvládnete díky několika aplikacím během chvíle
Zdroj obrázku: Freepik

Ovšem mějte na paměti, že dost filmů nejde převést. Nicméně více než tři čtvrtiny se podaří bez problému. Pokud chcete začít s převodem, pak jednoduše následujte pokyny v aplikaci a po zaplacení za službu se filmy objeví na vašem účtu jako dostupné. Cena za jeden převod z blu-ray je dva dolary, a pokud převádíte DVD, pak je to dva dolary za SD a pět dolarů za HD kvalitu. Což je celkem dost, nicméně u blu-ray disků je cena více než příznivá.

Chcete mít všechny filmy u sebe?

Pokud chcete všechny filmy pohromadě, pak si jednoznačně stáhněte aplikaci Movies Anywhere. Ta vám dovolí mít pohromadě filmy z nejrůznějších služeb, jako jsou Vudu, Amazon Prime, YouTube, Google Play a další. Přidáním jakéhokoliv účtu se vám ve vaší knihovně zobrazí všechny zakoupené filmy. Ovšem ani tato aplikace nepodporuje všechny filmy. Aktuálně máme ověřeno, že fungují se společnostmi Disney, Warner Bros, Sony a Fox. Mezi nepodporovanými naopak jsou Lionsgate, MGM nebo Paramount.

Mohlo by vás zajímat:  Problémy s přihlášením do Google účtu lze řešit alternativními způsoby

Sice prozatím nejde převést všechen obsah, ale u většiny se díky tomuto pomocníku zbavíte fyzických kopií.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/how-to/how-to-digitize-dvds