Otravné profily na Facebooku jde jednoduše zablokovat. Spojení je možné kdykoli obnovit

Otravné profily na Facebooku jde jednoduše zablokovat. Spojení je možné kdykoli obnovit

Otravuje vám na Facebooku někdo život a chcete se ho zbavit? Není nic jednoduššího než takového člověka zablokovat. A jak na to se podíváme v dnešním článku.

Pokud se na Facebooku rozhodnete někoho zablokovat, pak už vás nebude moct nikdy kontaktovat, označovat nebo komentovat vaše příspěvky. Jediné, co vám po takové osobě zůstane, je historie zpráv. Ovšem pokud se rozhodnete, že někomu dáte druhou šanci a budete ho po čase chtít odblokovat, tak ani toto není problém. Podívejme se nyní, jak zablokovat a odblokovat uživatele na Facebooku.

Mohlo by vás zajímat:  Zůstaňte v anonymitě a sledujte Instagram účty bez registrace

Jak blokovat a odblokovat na Facebooku přes počítač?

Ve svém prohlížeči se přihlaste na Facebook a rovnou přejděte na profil uživatele, kterého chcete jednou provždy zablokovat. Pokud jste již na profilu dané osoby, pak nyní zmáčkněte tlačítko se třemi tečkami. Najdete jej mezi „Zpráva“ a „Přátelé“. Nyní před sebou vidíte nabídku, kde si vyberte možnost „Blokovat“. Pokud naopak chcete někoho odblokovat, pak jednoduše najeďte na svůj profil a vlevo vyberte možnost „Blokování“. Zde uvidíte seznam lidí, které jste zablokovali. Jedním kliknutím je tak můžete opět odblokovat.

Mohlo by vás zajímat:  Základní vybavení elektronika – co je potřeba?
Zdroj obrázku: Freepik

Jak blokovat a odblokovat na Facebooku přes aplikaci?

Zde je postup obdobný. Na své aplikaci se přihlaste a najeďte na profil uživatele, kterého chcete zablokovat. Pod jeho jménem uvidíte tři tečky, které musíte zmáčknout pro pokračování. Uvidíte před sebou možnost „Správa“, ve které je i možnost blokování. Pokud jste si to doposud nerozmysleli, pak vás jediný klik dělí od zablokování dané osoby. Pro odblokování musíte do nastavení, kde je část „Publikum a viditelnost“. Vyberte možnost „Blokování“ a v seznamu zablokovaných osob po kliknutí můžete tuto blokaci odebrat.

Mohlo by vás zajímat:  Zmizet z Tinderu lze několika způsoby. Po dočasné pauze se můžete kdykoli vrátit zpět

Zablokování uživatelů není definitivní, a pokud se tedy jednou rozhodnete, že si zaslouží druhou šanci, pak vždy máte možnost tohoto člověka zase odblokovat.

Zdroj: https://www.lifewire.com/facebook-block-someone-4165789