Všechny hovory na Android telefonech lze nahrát. Dostupné aplikace fungují na jedničku

Všechny hovory na Android telefonech lze nahrát. Dostupné aplikace fungují na jedničku

Očekáváte důležitý hovor nebo jen chcete mít pro jistotu uložený záznam všech? Díky správné aplikaci můžete na zařízeních s operačním systémem Android příchozí i odchozí hovory nahrávat.

Nahrávání hovorů na Androidu není tak jednoduché, jak se může zdát. Samotná aplikace Telefon od Googlu sice tuto možnost nabízí, jenže její fungování je závislé na úplně jiných faktorech. Záleží totiž na vašem operátorovi, regionu, kde se nacházíte, a spoustě dalších podmínek. O mnoho jednodušší je tedy použít ověřenou aplikaci třetích stran, která tuto funkci nabízí bez jakýchkoliv podmínek. Připravili jsme si pro vás dvě, které splňují vše, co od nich očekáváme.

Cube Call Recorder

Tato aplikace je dostupná ve dvou provedeních. První je zdarma a druhá verze je dostupná ve formě předplatného. To vychází na 10 dolarů ročně. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma verzemi je možnost ukládat nahrávky pouze ve formátu MP3. Aplikace umožňuje automatické nahrávání a nemusíte tak nic před použitím zapínat. Navíc je zde možnost nezobrazovat hovory od neznámých čísel a upravovat si hlasitost hovorů.

Mohlo by vás zajímat:  Google Asistent může být pěkně pomalý. Na vině je zahlcení, které má snadné řešení
Zdroj obrázku: Freepik

Call Recorder – Automatic Call Recorder Pro

Tato aplikace je k dispozici zcela zdarma, ale zobrazuje reklamy. Jejich odstranění vás vyjde jednorázově na necelé čtyři dolary. Při prvním spuštění vás provede nastavením a vše vám podrobně vysvětlí, nemusíte se tedy bát, že byste aplikaci nezvládli ovládat. Ani zde nechybí možnost automatického zapnutí, takže si ušetříte práci při zapínání před hovorem. Nahrané záznamy si můžete přehrát nebo odeslat do úložiště nebo na e-mail.

Díky těmto aplikacím si konečně můžete bez problémů ukládat záznamy hovorů a budete je tak mít vždy po ruce. Pamatujte ovšem, že všechny tyto záznamy by měly sloužit pouze pro vaše osobní použití, jelikož nemáte povolení druhých stran.

Zdroj: https://www.pcmag.com/how-to/record-calls-on-your-android-phone