Premiéra dlouho očekávaného seriálu Armor Wars se blíží. Fanoušci Marvelu se mají na co těšit

Nejnovější marvelovský počin pod jménem Armor Wars se konečně dočká premiéry a jeho představitele si nezahraje nikdo jiný než již touto postavou známý herec Don Cheadle.

Postava Rhodeyho, známého spíše pod jménem War Machine, který zdárně sekundoval Tonymu Starkovi v sérii Ironman, si vysloužila svůj vlastní seriál a Disney nám slibuje opravdu parádní podívanou. Pokud vše půjde podle plánu, tak by se mělo začít natáčet v říjnu nebo listopadu roku 2022. A premiéra tohoto nového seriálu ze světa Marvel by mohla dorazit začátkem příštího roku 2023 na streamovací platformu Disney+.

Obsazení Armor Wars je prozatím tajemné

O samotném obsazení seriálu toho opravdu moc nevíme, jelikož jediným potvrzeným hercem je jíž zmíněný Don Cheadle jako Rhodey. Ostatní herce by měli představit postupně v nejbližších dnech a máme se prý na co těšit. Nicméně spekuluje se o tom, že by se po boku Dona Cheadleho mohla objevit Emily Vancampová jako Sharon Carterová. Ta se objevila již v marvelovském seriálu The Falcon and The Winter Soldier .

Mohlo by vás zajímat:  Samsung Galaxy S21 FE má problém s obnovovací frekvencí displeje. Stížností uživatelů přibývá

O čem bude zápletka tohoto seriálu?

Stejně jako samotné obsazení tak i zápletka jsou prozatím zahaleny pod rouškou tajemství. Komiksová předloha se zabývá tím, co by se stalo, kdyby se obleky Tonyho Starka ocitly ve špatných rukou a tímto směrem by se tedy mohl odvíjet i seriál samotný. Armor Wars se ale odehrává po událostech End Game, a proto není zcela jasné, jakým směrem se nakonec scénáristé vydají. Nezbývá než doufat, že se vydají správnou cestou a podaří se jim zaujmout všechny fanoušky Marvelu!

Seriál Armor Wars bude prozatím dostupný pouze na Disney+. Tato streamovací platforma prozatím není v česku podporovaná a její spuštění je plánováno později na rok 2022. Pokud tedy vše půjde podle plánu, pak bychom měli mít možnost vidět jeho premiéru i v našich končinách.

Zdroj: https://www.theilluminerdi.com/2022/01/18/daredevil-armor-wars-theory/, https://www.youtube.com/watch?v=2IJT8Af2NjY