Premiéra dlouho očekávaného seriálu Armor Wars se blíží. Fanoušci Marvelu se mají na co těšit

Premiéra dlouho očekávaného seriálu Armor Wars se blíží. Fanoušci Marvelu se mají na co těšit

Nejnovější marvelovský počin pod jménem Armor Wars se konečně dočká premiéry a jeho představitele si nezahraje nikdo jiný než již touto postavou známý herec Don Cheadle.

Postava Rhodeyho, známého spíše pod jménem War Machine, který zdárně sekundoval Tonymu Starkovi v sérii Ironman, si vysloužila svůj vlastní seriál a Disney nám slibuje opravdu parádní podívanou. Pokud vše půjde podle plánu, tak by se mělo začít natáčet v říjnu nebo listopadu roku 2022. A premiéra tohoto nového seriálu ze světa Marvel by mohla dorazit začátkem příštího roku 2023 na streamovací platformu Disney+.

Mohlo by vás zajímat:  Nenechte své zásilky zlodějům. Ty doručené přede dveře zabezpečí několik triků

Obsazení Armor Wars je prozatím tajemné

O samotném obsazení seriálu toho opravdu moc nevíme, jelikož jediným potvrzeným hercem je jíž zmíněný Don Cheadle jako Rhodey. Ostatní herce by měli představit postupně v nejbližších dnech a máme se prý na co těšit. Nicméně spekuluje se o tom, že by se po boku Dona Cheadleho mohla objevit Emily Vancampová jako Sharon Carterová. Ta se objevila již v marvelovském seriálu The Falcon and The Winter Soldier .

O čem bude zápletka tohoto seriálu?

Stejně jako samotné obsazení tak i zápletka jsou prozatím zahaleny pod rouškou tajemství. Komiksová předloha se zabývá tím, co by se stalo, kdyby se obleky Tonyho Starka ocitly ve špatných rukou a tímto směrem by se tedy mohl odvíjet i seriál samotný. Armor Wars se ale odehrává po událostech End Game, a proto není zcela jasné, jakým směrem se nakonec scénáristé vydají. Nezbývá než doufat, že se vydají správnou cestou a podaří se jim zaujmout všechny fanoušky Marvelu!

Mohlo by vás zajímat:  Samsung Galaxy S21 FE má problém s obnovovací frekvencí displeje. Stížností uživatelů přibývá

Seriál Armor Wars bude prozatím dostupný pouze na Disney+. Tato streamovací platforma prozatím není v česku podporovaná a její spuštění je plánováno později na rok 2022. Pokud tedy vše půjde podle plánu, pak bychom měli mít možnost vidět jeho premiéru i v našich končinách.

Zdroj: https://www.theilluminerdi.com/2022/01/18/daredevil-armor-wars-theory/, https://www.youtube.com/watch?v=2IJT8Af2NjY