Používání Spotify může být ještě lepší. Využijte sdílený účet nebo příjemný ranní budíček

Používání Spotify může být ještě lepší. Využijte sdílený účet nebo příjemný ranní budíček

Spotify patří mezi velmi oblíbené služby, mimo jiné díky obrovské databázi. Ta čítá 70 milionů skladeb a přes dva miliony podcastů. A to vše pouze za deset dolarů nebo zdarma, pokud přežijete občasné reklamy. Ukážeme si některé tipy, které zpříjemní používání této služby.

Přidejte si místní soubory

Je pravdou, že tato služba má tak velkou databázi písní a skladeb, že by se nemělo stát, že něco nenajdete, nicméně pokud budete chtít, pak je zde i možnost přidat si vlastní hudební soubory. Jednoduše je pomocí aplikace můžete přidat a vytvořit si seznam hudby nebo je přidat do již existujícího seznamu.

Mohlo by vás zajímat:  Problémy a rizika, se kterými se senioři při online platbách potýkají nejčastěji

Sdílejte svůj účet

I tato služba nabízí tarif pro více lidí. Můžete tak ušetřit za používání. Ovšem je zde jedna podmínka, kterou byste měli dodržovat. Všichni, kteří budou používat společný účet, by fyzicky měli bydlet na jednom místě. Nicméně Spotify prozatím tuto věc nijak neřeší a neověřuje, zda opravdu lidé bydlí spolu. Můžete tak až s pěti známými nebo kamarády vlastnit sdílený účet jenom za 15 dolarů měsíčně.

Zdroj obrázku: Freepik

Vstávejte společně se Spotify

Pokud jste uživatelé Androidu, pak pro vás je zde opravdu super funkce. Věděli jste, že lze propojit Hodiny Google a Spotify? Díky této možnosti si můžete nastavit to, že v dobu, kdy vám bude zvonit budík, se automaticky zapne i aplikace Spotify a začne hrát hudbu z vašeho seznamu. Tohle by mohla být docela příjemná změna pro buzení, no ne? Navíc potom, co budík vypnete, dostanete možnost pokračovat v hraní hudby.

Mohlo by vás zajímat:  Při nákupu ojetého auta se nabízí několik možných variant

Prolínání mezi skladbami

Pokud si chcete sami nastavit přechody mezi skladbami, pak i tato možnost tady je. Stačí, když se v menu předvolby dostanete dolů, kde zobrazíte rozšířená nastavení. V části přehrávání můžete zapnout možnost prolínání skladeb a posuvníkem si zvolíte i časový interval, ve kterém se předchozí skladba ztiší.

Zdroj: https://duffy.agency/brandbase/top-ten-features-of-spotify-why-it-should-be-your-daily-driver/