Konec hledání zaparkovaného auta. Aplikace si přesné místo zapamatují za vás

Konec hledání zaparkovaného auta. Aplikace si přesné místo zapamatují za vás

Stává se vám pořád, že zapomínáte, kde parkujete? Zvláště v obrovských parkovištích u obchodních domů je to celkem častý problém. Dnes vám ukážeme několik aplikací, které vám pomohou vaše auto rychle najít.

Mapy Google

Pokud jste to nevěděli, tak tato aplikace od Googlu dokáže mnohé. Například můžete označit na mapě místo, kde jste zaparkovali, a tím ho opět rychle najít. Poznačte po zaparkování svou polohu, vyberte možnost Uložit parkování, můžete přidat i fotografii daného místa, a uložte. Když se budete k autu vracet, pak jen vyberte možnost Najít moje auto a na mapách se vám zobrazí dokonale podrobná cestička, která povede až přímo k němu.

Mohlo by vás zajímat:  Umělá inteligence stále víc ulehčuje život. V těchto oblastech nás čeká rychlý růst
Zdroj obrázku: Freepik

Apple Maps

I tato aplikace pro iOS dokáže pomoci s hledáním auta. Ale předtím, než ji budete používat, si musíte upravit několik věcí v nastavení. Vyberte možnosti Soukromí a Polohové služby, které musíte mít pro správnou funkci zapnuty. V případě, že budete požádáni o přístupový kód nebo Touch ID, vyplňte jej a zapněte přepínač pro významná místa. Nyní už nic nebrání tomu, abyste si v nastavení map mohli aktivovat službu Zobrazit zaparkované auto.

Aplikace Parked Car Locator

Další výborná aplikace, která funguje prozatím pouze na zařízeních s Androidem. Po zapnutí klikněte na ikonu kompasu a označte si místo, kde se nacházíte. Potvrdíte to možností Zaparkováno. Když se k autu budete vracet, pak po zapnutí aplikace před sebou uvidíte aktivní kompas, jehož šipka vás navede přesně na to místo, kam potřebujete.

Mohlo by vás zajímat:  Vyšvihněte svou skupinu na Facebooku do popředí. Dejte lidem, co chtějí, a buďte vidět

Tyto aplikace se řadí mezi ty nejlepší, ale můžete si vybírat i z mnoha dalších. Například pro Android se můžete podívat ještě po programech Find My Car nebo Where si my Car. Pokud jste uživatelem iOS, pak vám můžeme doporučit ještě například Find Your Car with AR nebo Find My Car stAR. S těmito aplikacemi se vám už nestane, že nebudete moci najít své auto!

Zdroj: https://www.top10.com/car-locator-apps