Tipy na dárky, které ocení každý cestovatel: skvělou volbou jsou produkty Apple i špičková powerbanka

Blíží se narozeniny blízké osoby, ať už jde o někoho z rodiny, přítele, či kamaráda, a vy nevíte, co koupit? Máme pro vás tipy, které potěší zejména cestovatele nebo ty, co rádi tráví mnoho času v přírodě. Správné vychytávky mohou přispět k lepšímu cestování, zážitku i pohodlí. Pojďme se tedy podívat na nejlepší dárky v této oblasti.

Produkty Apple

Produkty Apple patří k tomu nejlepšímu, co můžeme vidět na trhu. Konkrétně Apple iPad 10 dostal nejvyšší známku 9,60/10 na Amazonu. Toto zařízení je výborným společníkem v podobě sledování filmů, čtení knih, práce nebo brouzdání internetem. Jedná se tak o skvělého parťáka, co se týče cestování. Velikost displeje plně nahrazuje menší obrazovky iPhonu či jiných mobilních zařízení. Mezi klíčové vlastnosti patří výdrž baterie delší než 10 hodin, možnost připojení Wi-Fi 6 a 5G, velký 10,9palcový displej a 12MP zadní fotoaparát.

Mohlo by vás zajímat:  Při výběru bezdrátové nabíječky je třeba vzít v potaz několik parametrů

Druhý tip na dárek je Apple AirTag. Tato vychytávka je ideální pro přichycení na různé věci, jako jsou klíče, peněženka, kabelka atd. Dosah zařízení je 100–300 metrů, baterie vydrží zhruba 1 rok. AirTag je z kovového a plastového materiálu. Voděodolnost produktu je IP67.

Zdroj obrázku: Freepik

Power Bank Baseus 65W

Většina zařízení vydrží na jedno nabití zhruba jeden den. Někdy ani to ne, zejména když využíváte zařízení během cestování nebo ho zapomenete nabít. V takovém případě se vždy hodí powerbanka. Konkrétně tato powerbanka může nabíjet až tři zařízení současně při kapacitě 20 000 mAh. Toto zařízení si můžete vzít s sebou na palubu letadla a jeho kapacita umožňuje nabít i notebook.

Mohlo by vás zajímat:  Uběhlo 23 let od největšího trapasu Microsoftu. Namísto fenomenální prezentace Windows 98 přišla modrá smrt

Kabel UGreen šestistopový 100W USB-C

Tento kabel je ideální, pokud toužíte mít mobilní zařízení na dosah ruky v posteli. V případě zásuvky daleko od postele je tento kabel skvělý, jelikož se svými šesti stopami hravě vyřeší problém se vzdálenou zásuvkou. Tento kabel je kompatibilní se 100W rychlonabíjením, hliníkové pouzdro pro porty a nylonové opletení kabelu pro zvýšenou odolnost dokáže přenášet data rychlostí až 480 Mbps.

Zdroj: https://www.thebesttravelgifts.com/tech-gifts-for-travelers/