Posuňte své selfie na telefonu Android o úroveň výš

Chytré telefony dokážou ledacos, radost většině uživatelů udělaly především kvalitní fotoaparáty, které jsou k dispozici. Od jisté doby začaly frčet selfie fotky. Patříte spíše k uživatelům, jejichž doménou zrovna není pořizování kvalitních selfie fotek? Nevadí, čtěte dál a vyzkoušejte některé z následujících tipů. Nejprve se seznamte, jak pořídit selfie fotku a co vše dále můžete provádět.

Nevíte, jak pořídit selfie fotku? Nevadí, ne všichni jsou technicky zdatní. Otevřete aplikaci Fotoaparát ve svém OS Android zařízení. Kliknutím na dvě kruhové šipky změníte orientaci fotoaparátu na přední kameru. Přední čočku aktivujete i rychlejším způsobem, a to dvojitým kliknutím na tlačítko napájení nebo Domů, kde následně změníte orientaci a hurá na selfie focení.

Mohlo by vás zajímat:  Kopírování souborů ve Windows 10 a 11 je rychlejší díky několika tipům

Pořiďte si vybavení

Jestliže chcete mít kvalitnější selfie fotky, vyplatí se investovat do různých příslušenství. Tato příslušenství nejsou nijak drahá a posunou úroveň vašich fotek na vyšší level. Mezi tato příslušenství patří hlavně:

  • stativ pro přenosný telefon,
  • přenosné LED osvětlení,
  • kompaktní stojící zrcadlo.
Zdroj obrázku: Freepik

Stativ

Pro zinscenované záběry jsou stativy jako dělané. Nejlepší je ten, který můžete flexibilně přesouvat, vzniknou vám tak obrovské možnosti, jak vytvořit nejrůznější snímky.

Přenosné LED osvětlení

Dalším důležitým prvkem pro focení je osvětlení. V tomto případě se vyplatí LED osvětlení, nejlépe s šedesáti LED diodami. Na výběr máte z bezdrátového nebo kabelového osvětlení.

Mohlo by vás zajímat:  Popularita NFT stoupá, dokonce koupili populární video původně zveřejněné

Kompaktní stojící zrcadlo

Pixel Fold využívá k pořizování selfie fotek části svého těla, respektive zrcadla na jedné ze stran mobilu. Zatím není moc skládacích telefonů k dispozici, co by stálo za to. V tomto případě pomůže improvizace. Stačí si koupit levné kompaktní stojící zrcátko. Poté už jen nasměrujte svůj chytrý telefon se zadní kamerou ke kompaktnímu zrcadlu. Možná budete muset provést nějakou úpravu, ale tento způsob funguje více než spolehlivě.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/how-to-take-perfect-selfie/