Nenechte své zásilky zlodějům. Ty doručené přede dveře zabezpečí několik triků

Nenechte své zásilky zlodějům. Ty doručené přede dveře zabezpečí několik triků

Objednáváte si balíčky, a když nejste doma, tak zůstanou bez dozoru před domem? Nenechte zloděje, aby vás okradli, a pokuste se pomocí několika našich bezpečnostních vychytávek své zásilky ochránit.

Online nakupování je prakticky na denním pořádku a začínáme ho využívat více než osobní nákup v obchodě. S tím je spjato i to, že nám balíček doveze nějaká kurýrní služba a ten nám předá. Co když ale nejsme doma a balíček nemá kdo převzít? Tak se s kurýrem domluvíme a ten nám ho nechá před domem. Ale jsou tady naše balíčky v bezpečí? Pro zlodějíčky jsou to opravdu snadné cíle pro krádež. Podívejme se na několik způsobů, jak docílit toho, aby vaše balíčky nenašly jiný domov.

Mohlo by vás zajímat:  Převratné novinky, které skončily dřív, než se rozběhly. Tyto vychytávky Androidu neměly šanci uspět
Zdroj obrázku: Freepik

Chytrá krabice na zásilky

Pořiďte si chytrou doručovací krabici. Nikdy jste o ní neslyšeli? Tak si o ní něco povíme. Tahle krabička je o poznání bezpečnější než nechat balík za dveřmi nebo v obyčejné schránce, pokud tam tedy vleze. Tato bezpečnostní doručovací krabice se dá uzamknout a odemknout za pomoci kódu, který znáte pouze vy a lidé, kterým ho poskytnete. V našem případě nejlépe kurýrovi, který zásilku doručuje.

Zabezpečte si pozemek

Zabezpečovací zařízení na vašem pozemku by opět mohlo balíky ochránit. Pokud na místo doručení bude mířit jasně viditelná kamera a vylepšíte to upozorněním, pak si zlodějíčci nejspíše rozmyslí svůj úmysl. Navíc v dnešní době taková kamera stojí asi tolik jako průměrná cena jednoho takto doručovaného balíčku, takže není o čem moc přemýšlet, a pokud chcete své cennosti ochránit, pak je pořízení správnou volbou. Žádný zlodějíček totiž nechce být nahraný při krádeži.

Mohlo by vás zajímat:  Videohry zaženou nudu i v autě. Přenosné konzole i VR soupravy zabaví na celou cestu

Samozřejmě tím nejlepším způsobem je objednat si balíček a domluvit se s kurýrem na den a čas, kdy jste doma. Tím opravdu eliminujete všechna nebezpeční na nulu a nemusíte se strachovat, jestli balík před domem bez dozoru vydrží, než dorazíte.

Zdroj: https://www.pcmag.com/how-to/protect-your-front-door-deliveries