Už žádné výmluvy. Splňte si letošní předsevzetí díky aplikacím, které upraví dietu na míru

Existuje mnoho informací o tom, jak se správně stravovat. Tím ale hrozí i větší konfrontace s protichůdnými informacemi, tak kde je pravda? Potřebujete pouze správnou aplikaci, která vás ochrání před potencionálními zmatky a nesmysly, jejichž koncentrace je na internetu víc než velká. Pojďme se podívat na některé aplikace, které vám pomohou s dietním plánem.

Lifesum

Lifesum patří k nejoblíbenějším aplikacím v této sekci, můžete zejména obdivovat její jednoduchost a rychlost, s kterou si okamžitě osvojíte zdravý životní styl bez ohledu na sledování kalorií. Tato bezplatná aplikace umožňuje záznam jídla z databáze. Pokud tam daný produkt není, můžete načíst informace pomocí čárového kódu. Jedná se tak o pohodlný způsob, jak sledovat a řídit svou dietu. Vedle jídla budete také sledovat množství vypité vody. Aplikace je k dispozici pro obě platformy zdarma.

Zdroj obrázku: Freepik

DietBet

Mezi nejlepší investice patří ty, které jdou do nás samotných. V tomto případě se jedná o jídlo. Pokud řešíte motivaci k hubnutí, DietBet vám dá vnější motivaci. Připojíte se k dalším lidem řešícím stejný problém. Když splníte cíl, získáte finanční odměnu, v opačném případě nic. Peníze jsou jednou z největších motivací v oblasti materialismu, stejně tak soupeření s ostatními vám může pomoci dosáhnout kýžených výsledků. Aplikace je bezplatná pro obě platformy.

Mohlo by vás zajímat:  Emotikony dokážou konverzaci posunout i zazdít. Ne vždy je na ně správný okamžik

Eat This Much: Meal Planner

Máte již nastolenou dietu, ale máte problém najít recepty nebo potraviny vhodné ke stravování? Právě tato aplikace může pomoci s tímto problémem. Stačí zadat hranici počtu kalorií a získáte bezplatný jídelníček s možností úprav dle vlastních preferencí. Registrací v této aplikaci získáte přístup ke všem druhům dalších funkcí, od sledování kalorií až po kompletní sadu jídelních plánů na celý týden, nákupní seznam, a to vše e-‍mailem. Tato aplikace je rovněž zdarma.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/5-diet-nutrition-apps-youll-actually-use/