Nejlepší aplikace o počasí zdarma: poskytnou podrobnou předpověď a lehce se ovládají

Aplikace o počasí se staly nutností pro většinu uživatelů chytrých telefonů, obzvláště pokud často cestujeme. Na Google Play je k dispozici spousta úžasných aplikací pro počasí, které tento účel plní docela dobře. Problém je však v tom, že většina aplikací pro počasí obsahuje reklamy, které jsou velice otravné. Pokud nechcete platit za prémiovou verzi bez reklam, vyzkoušejte některou z následujících aplikací.

Windy.com

Windy.com je jednou z nejlepších aplikací pro počasí na chytrých telefonech a poskytujte vizualizaci počasí na základě vaší polohy. Zobrazuje vám také povětrnostní podmínky v reálném čase, což napomáhá tomu, abyste zůstali v centru dění v oblasti počasí, aniž byste museli hledat různé informace na různých stránkách.

Mohlo by vás zajímat:  Mobilní 5G sítě budou přenášet mikrosatelity, staré vysílače zmizí ze světa

Jedná se o pokročilou aplikaci, která může být užitečná i pro profesionály. Bez jakýchkoliv obav máte přístup ke všem funkcím, včetně zobrazení mapy, satelitního zobrazení, indexu kvality ovzduší a spousty dalších. Některé funkce vyžadují odemknutí prostřednictvím nákupů v aplikaci. Aplikace je zdarma k dostání zde.

Zdroj obrázku: Freepik

OpenWeather

OpenWeather poskytuje velice přesné předpovědi počasí a má globální pokrytí. Samotná aplikace se velmi snadno používá a rozhraní je čisté a minimalistické. I když je jednoduchá, stále nabízí všechny klíčové funkce, které jsou moderní. Nastavení si můžete upravit podle sebe, jako je změna jednotek, možnost přidávat více míst, přidávat widgety na domovskou obrazovku atd. OpenWeather vás také upozorní na současné počasí, jako jsou srážky nebo nepříznivé povětrnostní podmínky. Aplikace je bez reklam a většina funkcí je zdarma, stahujte zde.

Mohlo by vás zajímat:  Jak skrýt vaši polohu na Google mapách?

Hello Weather

Hello Weather je specifickou aplikací pro předpověď počasí, aniž by vás sledovala aplikace, sbírala data anebo jste byli vystaveni reklamám. Stačí vybrat svou polohu a otevřít kartu Předpověď, abyste získali podrobnosti o počasí ve své oblasti. Na domovskou obrazovku si můžete přidat widget počasí. Aplikace umožňuje kontrolovat týdenní a hodinové údaje o počasí a nabízí také předpovědi změn počasí. Základní funkce jsou zdarma, další prémiové funkce jsou k dispozici za poplatek. Aplikaci stahujte zde.

Zdroj: https://www.businessinsider.com/guides/tech/best-free-weather-app