Kupovat jídlo v obchodě je přežitek. Aplikace nabídnou dovoz až domů, nechybí ani zajímavé recepty

V dnešní době je toho hodně k dispozici. Ať už jste nemocní, pracovně vytížení, nebo se vám nechce do obchodu, můžete si vybrat nákup z pohodlí domova přes svůj mobilní telefon a kurýr vám doveze vaši objednávku. Jediné, co je potřeba, je mít správné aplikace. Existuje spousta společností, které nabízí nákup a následný rozvoz jídla domů. O jaké se jedná?

Rohlík

Rohlik.cz patří k největším společnostem, co se týče nabídky a dovozu jídla domů. Na výběr máte obrovské, ale opravdu obrovské množství potravin, které si můžete nakoupit. Velikou výhodou jsou potraviny farmářské nebo bio kvality. Cena je srovnatelná kolikrát s kamennými obchody. Potraviny z pole můžete mít za pár hodin už doma a to není vše. Akční nabídky, vlastní značky a spousta dalších výhod na vás čeká v Rohlíku.

Mohlo by vás zajímat:  Antimonopolní úřady vyšetřují podezřelou dohodu mezi společnostmi Google a Meta. Ty obvinění odmítají

Jídlo si můžete nechat dovézt v rozmezí hodin, které vám vyhovuje. K dispozici je také prémiový účet, díky kterému získáváte různé výhody, včetně dopravy zdarma bez dosažení částky nákupu alespoň za 1 000 Kč nebo zvolení vlastního času dovozu bez příplatku.

Zdroj obrázku: Freepik

Home Chef

Máte rádi rychlé a jednoduché recepty? Můžete přemýšlet o aplikaci Home Chef. Příprava většiny receptů trvá zhruba 20 minut. Snadno se sledují a obsahují obrázkové ilustrace, které vám pomohou během vaření. Když se zaregistrujete, můžete si upravit jídelníček podle nálady, chuti nebo i alergií. Podle zadaných preferencí vám budou generovány recepty.

Mohlo by vás zajímat:  Kmenové buňky mají v oblasti lékařství a biologie zásadní význam

HelloFresh

Jednou z nejvíce oblíbených aplikací s recepty a dovozem mezi aplikacemi v Andoridu je HelloFresh. Nabízí spousty receptů, včetně menu pro děti či diabetiky. Aplikace je vhodná také pro rodiny, kde panují různé stravovací návyky a preference. Jakmile se přihlásíte do aplikace, můžete si nechat přizpůsobit plán převážně s masového, vegetariánského, rodinného, kalorického, pescatariánského a rychlého vaření. Po výběru jídelního plánu si můžete zvolit počet lidí, kteří budou u stolu. To pomáhá měřit porce tak, aby nedošlo ke zbytečnému plýtvání jídlem.

Mohlo by vás zajímat:  Seznamovací aplikace nejsou vždy dobrý nápad. Způsobují úzkosti, snižují produktivitu a ubírají sebevědomí

Co se týče stravovacích plánů, tak začínají na 8 dolarech a 10 dolarech za dopravu. Jídlo je zabalené v izolační krabičce s ledem, která udrží čerstvost objednávky až 24 hodin.

Zdroj: https://www.medicalnewstoday.com/articles/best-app-for-grocery-delivery