Amazon Prime Video má rozhodně co nabídnout. Filmy a seriály jde sdílet, stáhnout i skrýt

Amazon Prime Video má rozhodně co nabídnout. Filmy a seriály jde sdílet, stáhnout i skrýt

Používáte službu Amazon Prime Video? V tom případě dnes máme jeden článek právě pro vás. Připravili jsme si pro vás několik tajných funkcí, které tato platforma nabízí. Možná je znáte, možná ne. Dneska se podíváme na ty nejlepší z nich.

Skrytí televizního pořadu nebo filmu

Určitě vás nezajímá všechen obsah, který na této platformě naleznete. A právě proto je tady tato super funkce, která dokáže danou položku skrýt a ta se nadále nebude zobrazovat v doporučených videích. Stačí, když daný film nebo pořad rozkliknete a vyberete u něj možnost „skrýt“.

Mohlo by vás zajímat:  Telefon z druhé ruky nese rizika, někdy je však lepší než nejnovější model

Prohlédněte si časově omezený obsah, dokud můžete

Věděli jste, že Amazon také přidává obsah, který je časově omezený? V horní nabídce můžete vybrat sekci, která vám umožní vyfiltrovat pouze ty pořady, které zde nejsou napořád. Podívejte se tak, dokud můžete.

Zdroj obrázku: Freepik

Sdílejte svůj účet s někým dalším

Vaše členství v Amazon Prime vás opravňuje ho sdílet ještě s jednou další dospělou osobou, pokud tedy chcete. Vše, co k tomuto kroku potřebujete, je znát jeho mailovou adresu a potvrdit. Pokud tuto žádost přijme, dostane všechna práva, která máte vy, a můžete s ním tak celý svůj účet bezplatně sdílet. Můžete si tak například rozdělit náklady napůl.

Mohlo by vás zajímat:  Fotky a videa z Facebooku jde snadno přesunout jinam. Všechna data tak zůstanou v bezpečí

Automatické přehrávání lze vypnout

Tato funkce je velmi pohodlná pro ty z vás, kteří sledují například seriál, který má větší počet dílů. Jakmile jeden skončí, automaticky se začne přehrávat další díl. Pokud vám ale tato možnost nevyhovuje, jednoduše ji vypněte v Nastavení -> Přehrávač -> Vypnout automatické přehrávání.

Stahujte si filmy a pořady pro offline přehrání

Pokud nemáte zrovna nejlepší internetové připojení, můžete si své oblíbené filmy a seriály stáhnout na pevný disk a podívat se odkudkoliv, kde třeba nebudete mít internet vůbec. Je to jednoduché, jelikož u každého seriálu nebo filmu máte přímo u vybrané položky možnost „stáhnout“.

Zdroj: https://www.popsci.com/best-prime-video-tips/