Konec výmluv. Díky super aplikacím lze začít s jógou kdykoli a kdekoli

Konec výmluv. Díky super aplikacím lze začít s jógou kdykoli a kdekoli

Pravidelné cvičení jógy může velmi pozitivně ovlivnit zdraví těla, tělesnou hmotnost i duševní pohodu. Jógu si během let zamilovaly miliony lidí po celém světě. Cvičit ji můžete v kurzech nebo doma u notebooku. Někdy je ale dobré změnit prostředí a jít si zacvičit ven. S tím vám pomohou aplikace, se kterými budete moci cvičit, kde budete chtít. Podívejme se na nejlepší z nich.

Spojte dohromady cvičení, spánek a jídlo

Jógu byste měli spojit s dalšími zdravými návyky a vytvořit si nejlepší každodenní rutinu. Asana Rebel vám s tím pomůže. Najdete zde motivaci, nespočet jógových pozic i hudbu. Aplikace je zdarma s možností předplatného. Aplikace The Underbelly je skvělá pro všechny, kdo s jógou teprve začínají. Nemusíte se bát, že byste pozice nezvládli, protože je určena pro všechny.

Mohlo by vás zajímat:  Prohlížeč Edge nabízí řadu super funkcí, které usnadní používání a pomůžou ušetřit

Setkáte se zde s instruktorkou Jessamyn Stanleyovou, která vám ukáže každý pohyb a naučí vás, jak jógu dělat správně. Aplikace je zdarma s možností předplatného. Platforma Daily Yoga vám umožní, abyste se propojili s komunitou, každý den cvičili jiné pozice, a můžete se zaměřit na partie, které chcete posílit nejvíce. Nabízí přes 400 jógových pozic a je zcela zdarma.

Zdroj obrázku: Freepik

Jóga je pro začátečníky i děti

Yoga for Beginners je velmi známá aplikace, kterou máte k dispozici zdarma. Krok za krokem zde budete budovat svou flexibilitu a můžete některé pozice nahradit jinými, které pro vás budou vhodnější. Použití aplikace je velmi jednoduché a bude vás neustále motivovat. Další možností pro začátečníky je Yoga by 7M, která je také zdarma.

Mohlo by vás zajímat:  Lost Ark trhá rekordy. Během pár dní se stal druhou nejhranější hrou Steamu

Vybrat si můžete z různých lekcí a většina z nich trvá jen pár minut. Yoga for Kids and Family je jedinečnou možností, jak k pohybu dovést i své děti. Cvičení může dělat celá rodina. Aplikace nabízí přes 80 jógových pozic a můžete společně plnit výzvy. Pro iOS je aplikace placená, zatímco pro Android je zdarma.

Zdroj: https://www.womenshealthmag.com/fitness/a29144847/best-yoga-app/