Motivace i inspirace pro každý den: tyhle widgety nesmí na vaší domovské obrazovce chybět

Motivace i inspirace pro každý den: tyhle widgety nesmí na vaší domovské obrazovce chybět

Pryč jsou doby, kdy domovská obrazovka obsahovala pouze nainstalované aplikace nebo pár základních widgetů. Dnes už nabízí opravdu širokou škálu různých widgetů, díky kterým si můžete přizpůsobit domovskou obrazovku podle vlastního gusta. My se podíváme na wellness widgety, které vám dodají rychlý přístup ke zdrojům zdraví a kondice, kdykoli se podíváte na telefon.

Calm

Calm je oblíbenou meditační a relaxační aplikací, kterou používají miliony lidí po celém světě, zvláště kvůli vytřídění času na všímavost a meditaci. Můžete si stáhnout jakoukoliv verzi aplikace, abyste ji mohli využívat na domovské obrazovce. Widget má dvě podoby. Menší poskytuje okamžitý přístup ke dvouminutové meditaci a větší velikost umožňuje přístup k doporučené denní meditaci. K dispozici je jak na iPhone, tak na Android zařízení.

Mohlo by vás zajímat:  Výkon baterie v telefonu ovlivňují pády i extrémní teploty

Forest

Forest je produktivní nástroj navržený tak, aby vám zabránil v nadměrném používání telefonu. Nastavte si časovač nebo stopky a vysadíte si tak svůj virtuální strom v lese. Dokončete časové období, aniž byste se dotkli telefonu. Strom díky tomu začne růst a vzkvétat.

Zdroj obrázku: Freepik

Hlavní widget aplikace vám umožňuje rychlý přístup k obdivování vašeho lesa. Můžete si také vybrat možnost Time Distribution (rozložení času), která zobrazuje graf stráveného času, nebo praktický widget Shortcut, který pomůže rychle zahájit relaci zaměření pomocí preferovaných nastavení. Konečně multifunkční tlačítko kombinuje rozložení času a zobrazení zástupců na jednom widgetu. Na Applu si zaplatíte za aplikaci Forest 99 Kč, na Androidu máte tuto aplikaci zdarma.

Mohlo by vás zajímat:  Kdo nás sleduje, lze zjistit přes Google i známé sociální sítě

Motivation

Motivation je aplikace, která poskytuje motivační citáty pro každý den. Nastavení této aplikace a následného zobrazení widgetů je neuvěřitelně variabilní a určitě si vyberete takové, jaké vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete také použít standardní widget, který vám vybere prostou denní nabídku na černém pozadí. Aplikace je zdarma pro oba systémy.

Co dál si můžete ještě vybrat? To je čistě na vás, za zmínku stojí určitě:

  • Waking Up,
  • Headspace,
  • Asana Rebel,
  • Ten Percent.
Zdroj: https://www.makeuseof.com/wellness-widgets-iphone-ipad-motivation-inspiration/