Hvězdou TikToku může být každý. Stačí mít dobrý nápad a umět ho podat

Hvězdou TikToku může být každý. Stačí mít dobrý nápad a umět ho podat

Zaujala vás sociální platforma TikTok? Připravili jsme si pro vás několik tipů od úspěšných tvůrců, díky kterým se může s trochou štěstí stát hvězdou TikToku téměř každý.

TikTok je sociální síť, kterou jedni nenávidí a druzí milují. Jedná se o aplikaci, která se zaměřuje na sdílení videí a momentálně má okolo jedné miliardy aktivních uživatelů po celém světě. Spousta komiků, herců nebo známých lidí se za pomoci této aplikace odrazila a stala se slavnější. Není totiž nutné, aby videa byla kvalitní, důležité je, aby dokázala oslovit co největší počet lidí.

Mohlo by vás zajímat:  Videohry zaženou nudu i v autě. Přenosné konzole i VR soupravy zabaví na celou cestu

Udělejte ze sebe tvůrce obsahu

Jak sami určitě víte, existuje spousta způsobů, jak lidi zaujmout nebo jim pomoci. Můžete například tvořit zajímavá videa, kde je pomocí návodů budete učit věci, které sami ovládáte. Nebo se můžete pokusit diváky rozesmát vtipnými videy. Tak nebo jinak své diváky můžete získat prakticky jakýmkoliv obsahem, pokud pro ně bude dostatečně zajímavý.

Zdroj obrázku: Freepik

Použít profesionální vybavení, nebo si vystačíme s nástroji, které nabízí TikTok?

Otázkou je spíše to, jak moc to myslíte vážně. Pokud se chcete věnovat obsahu pouze rekreačně a ve svém volnu si zablbnout, pak nám věřte, že si vystačíte s funkcemi a možnostmi, které nabízí samotný TikTok. Na výběr je zde opravdu spousta věcí. Editování a úpravy videí, vkládání textů nebo animací. Pokud se chcete tomuto koníčku věnovat na full time, pak asi budete muset koupit lepší kameru a software pro ty nejlepší úpravy.

Mohlo by vás zajímat:  Falešnými účty se sociální sítě hemží. Rozpoznat je včas ušetří nemalé problémy

Buďte připraveni i na negativní ohlasy

Pokud se sesypete, když na vás někdo řekne špatné slovo, pak byste měli ještě zvážit, zda se chcete prezentovat mezi miliony lidí na TikToku. I kdyby byla vaše tvorba sebelepší, vždy se najde skupina lidí, která vás bude kritizovat, nebo vám dokonce nadávat. Všechnu vaši práci budou shazovat a je jenom na vás, zda se dokážete vyrovnat i s touto negativní kritikou, která ne vždy musí být oprávněná.

Zdroj: https://backlightblog.com/how-to-make-tiktok-videos