Cestování s dodávkou nebo karavanem je díky šikovným aplikacím pohodlnější a bez starostí

Chystáte se objet konkrétní zemi dodávkou či karavanem? Tento způsob cestování je velice příjemný a dobrodružný, jelikož můžete přejíždět z jednoho kempu do druhého a odpočívat v útulném interiéru. Ačkoliv vše vypadá dokonale, leckdy jsou tyto výlety doprovázeny zbytečným stresem. Vypořádat se stresem vám mohou pomoci různé aplikace, jež jsou dostupné pro obě platformy.

Sēkr

Začneme nejlépe hodnocenou aplikací pro cestování s dodávkou napříč zeměmi. Samotnou aplikaci vytvořili právě dobrodruzi cestující dodávkou. Aplikace umožňuje snadné hledání kempů, spojení s dalšími lidmi na stejné cestě a stažení terénních map mimo dopravní síť. Chatovat můžete s ostatními cestovateli nebo se s nimi domlouvat na různá setkání, což je obzvláště nápomocné, když jste na cizím místě. Aplikace nabízí možnost podat inzerci pro vydělání peněz. Stačí, když máte soukromý pozemek a zadáte inzerát, že nabízíte možnost za poplatek využít tyto prostory ke kempování. Aplikace je zdarma s možností nákupu pro AndroidiOS.

Mohlo by vás zajímat:  Tipy pro App Store: zůstaňte v centru dění a dostaňte to nejlepší
Zdroj obrázku: Freepik

Gaia GPS

Potřebujete se dostat z bodu A do bodu B? Chcete sledovat svou dosavadní trasu? Ať už chcete jedno, nebo druhé, právě tato aplikace vám splní tyto požadavky. Nabízí také stažení offline map, takže nebudete muset řešit nepříjemnosti na místech bez signálu. Systém Gaia GPS sbírá a zobrazuje různé statistiky zaznamenané na cestách, vyhledává stezky, které můžete prozkoumat, ať už jste kdekoliv, a kdykoliv můžete určit svou polohu. Aplikace je zdarma s možností nákupů pro AndroidiOS.

Mohlo by vás zajímat:  Placení kartou mění naše finanční návyky a bezpečnost

Libby

Třetí aplikace je užitečná v tom, že ušetří prostor i čas. Co se týče cestování dodávkou, největší předností je úspora místa. Rádi čtete, ale nemáte nafukovací prostory? Od toho tu je aplikace Libby, jež vám pomůže zůstat v obraze a dodá vám nejnovější knížky, které si můžete přečíst. Aplikace je zdarma pro AndroidiOS.

Zdroj: https://www.travellers-autobarnrv.com/best-camping-and-road-trip-apps/