Bez těchto aplikací se žádný uživatel Windows neobejde. Zvýší bezpečnost a postarají se o zábavu

Bez těchto aplikací se žádný uživatel Windows neobejde. Zvýší bezpečnost a postarají se o zábavu

Máte nový počítač nebo jste právě provedli čistou instalaci? V tom případě vaším dalším krokem je instalace aplikací. My se v dnešním článku podíváme na ty, které by vám neměly chybět.

Google Chrome

Tento prohlížeč stále patří mezi špičku a podle nás je nejlepším dostupným prohlížečem. Obsahuje spoustu funkcí, vymožeností a má obrovskou podporu. Díky jednoduché synchronizaci můžeme na mobilu pokračovat tam, kde jsme na počítači přestali a naopak. Jedinou nevýhodou je celkem velká zátěž na paměti RAM. Případně můžete využít alternativy jako Firefox, Opera nebo Edge.

Mohlo by vás zajímat:  Rychlonabíjení může životnost baterie v telefonu zkrátit

Spotify

Pokud si ani vy nedokážete představit svůj den bez hudby, pak Spotify je rozhodně dobrou volbou pro každého takového milovníka hudby. Nabízí jak bezplatný, tak placený režim a obsahuje největší knihovnu podcastů a hudby na světě. Pokud jste ovšem z nějaké důvodu nepřišli této službě na chuť, pak existují i další, jako YouTube Music nebo Apple Music.

Zdroj obrázku: Freepik

Malwarebytes Anti-Malware

Systém Windows má celkem propracovaný antivirus jménem Windows Defender. Jeho účinnost se po letech konečně vyšplhala na tu nejvyšší úroveň a už není pro smích. Nyní patří mezi ty nejlepší na trhu, jenže vždy se hodí mít záložní sekundární systém ochrany a v tom Malwarebytes rozhodně nemá konkurenci. Díky obrovské databázi se s předinstalovaným Defenderem výborně doplňují.

Mohlo by vás zajímat:  Ani mráz, ani sníh iPhonu neublíží. Stačí pamatovat na několik pravidel

VLC

V dnešní době už pravděpodobně sledujete videa převážně na internetu, ale když už přijde na věc a vy si chcete zapnout film nebo video offline, pak snad není lepší volby přehrávače, než je samotné VLC. Tento program je schopný přehrát snad všechny možné typy videí a samozřejmě je poskytován zcela zdarma. S tímto programem vás už nikdy nebudou strašit chybějící kodeky.

ShareX

A na konec si dovolíme uvést výbornou aplikaci pro zachytávání obrazovky. Pokud potřebujete rychle zachytit nějaký moment na svém počítači, pak rozhodně využijte tento bezplatný program s obrovskou škálou funkcí.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/new-windows-pc-must-have-applications-to-install-first/