Bez těchto aplikací se žádný uživatel Windows neobejde. Zvýší bezpečnost a postarají se o zábavu

Bez těchto aplikací se žádný uživatel Windows neobejde. Zvýší bezpečnost a postarají se o zábavu

Máte nový počítač nebo jste právě provedli čistou instalaci? V tom případě vaším dalším krokem je instalace aplikací. My se v dnešním článku podíváme na ty, které by vám neměly chybět.

Google Chrome

Tento prohlížeč stále patří mezi špičku a podle nás je nejlepším dostupným prohlížečem. Obsahuje spoustu funkcí, vymožeností a má obrovskou podporu. Díky jednoduché synchronizaci můžeme na mobilu pokračovat tam, kde jsme na počítači přestali a naopak. Jedinou nevýhodou je celkem velká zátěž na paměti RAM. Případně můžete využít alternativy jako Firefox, Opera nebo Edge.

Spotify

Pokud si ani vy nedokážete představit svůj den bez hudby, pak Spotify je rozhodně dobrou volbou pro každého takového milovníka hudby. Nabízí jak bezplatný, tak placený režim a obsahuje největší knihovnu podcastů a hudby na světě. Pokud jste ovšem z nějaké důvodu nepřišli této službě na chuť, pak existují i další, jako YouTube Music nebo Apple Music.

Mohlo by vás zajímat:  Bezdrátové nabíjení telefon nepoškozuje. Důležitější je umět s baterií správně zacházet
Zdroj obrázku: Freepik

Malwarebytes Anti-Malware

Systém Windows má celkem propracovaný antivirus jménem Windows Defender. Jeho účinnost se po letech konečně vyšplhala na tu nejvyšší úroveň a už není pro smích. Nyní patří mezi ty nejlepší na trhu, jenže vždy se hodí mít záložní sekundární systém ochrany a v tom Malwarebytes rozhodně nemá konkurenci. Díky obrovské databázi se s předinstalovaným Defenderem výborně doplňují.

VLC

V dnešní době už pravděpodobně sledujete videa převážně na internetu, ale když už přijde na věc a vy si chcete zapnout film nebo video offline, pak snad není lepší volby přehrávače, než je samotné VLC. Tento program je schopný přehrát snad všechny možné typy videí a samozřejmě je poskytován zcela zdarma. S tímto programem vás už nikdy nebudou strašit chybějící kodeky.

ShareX

A na konec si dovolíme uvést výbornou aplikaci pro zachytávání obrazovky. Pokud potřebujete rychle zachytit nějaký moment na svém počítači, pak rozhodně využijte tento bezplatný program s obrovskou škálou funkcí.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/new-windows-pc-must-have-applications-to-install-first/