Posílání zpráv nikdy nebylo jednodušší. Na výběr je hned několik skvělých aplikací zdarma

Posílání zpráv nikdy nebylo jednodušší. Na výběr je hned několik skvělých aplikací zdarma

Potřebujete aplikaci, která vám umožní psát si mezi sebou ve větším počtu lidí a zadarmo? V dnešním světě je psaní textovek používanější metodou než volání. Oproti hovorům jsou zprávy rychlé, krátké, výstižné a díky dalším přídavným funkcím i zábavnější.

Mezi nejpoužívanější u nás patří:

  • WhatsApp,
  • Signal,
  • Viber,
  • Telegram.

A co Facebook Messenger? Zde musíte být zaregistrováni na Facebooku, abyste mohli komunikovat s ostatními, jinak patří rovněž k nejrozšířenějším.

Nejpoužívanější aplikace

WhatsApp patří mezi nejvíce používané bezplatné aplikace pro textování a volání. Zprávy přes WhatsApp jsou šifrované end-to-end a můžete zasílat i multimédia, jako jsou text, hlasové zprávy, obrázky, videa, a dokonce i dokumenty. Velikou výhodou je komunikace napříč státy. Další aplikací je Signal, kterou založili původní tvůrci WhatsApp. V této aplikaci máte zaručené soukromí, kdy obrázky, zprávy a další data nejsou ukládána na jejich serverech. Totéž platí i o obrázcích a videích, které nebudou být ukládány ve vaší galerii.

Mohlo by vás zajímat:  Problémy se sledováním instagramových profilů můžou mít různý důvod. Často si za ně můžeme sami
Zdroj obrázku: Freepik

Viber je další bezplatná aplikace ve stylu dvou předchozích. Rovněž nabízí end-to-end šifrování zpráv, obrázků atd. Viber je méně populární verzí než dvě výše zmíněné aplikace. Pokud vás Signal neoslovil, tak Telegram určitě ano. Veškeré zprávy jsou soukromé a nabízí špičkovou synchronizaci mezi platformami. Jestliže jste měli rozepsanou zprávu na telefonu, tak ji můžete dokončit na počítači. Co činí Telegram tak specifickým? Může za to limit členů ve skupině. Oproti klasickému stropu 200–300 lidí u ostatních aplikací, tak zde máte limit až pro 200 000 lidí!

Mohlo by vás zajímat:  Některé aplikace MacBook zbytečně zatíží, jiné ho mohou infikovat malwarem

Discord

Patříte mezi vášnivé hráče? Určitě znáte, nebo dokonce používáte tuto aplikaci. Tuto aplikaci nepoužívají pouze jenom hráči, ale i lidé, kteří hledají formu zábavy v podobě chatu. Aplikace nabízí vytvoření různých místností, z nichž některé mohou být i hlasové. Dokonce nabízí i možnost tvorby vlastního emotikonu.

Další, ale méně známé aplikace

KakaoTalk je další textovou aplikací, která se snadno ovládá a je zdarma. Nabízí to, co ostatní textové aplikace, ale jako dodatek si zde můžete nastavit schůzky. V této aplikaci existují otevřené chaty nebo můžete sledovat určité hashtagy. KakaoTalk je rozšířený mezi americkými Korejci, ale nebojte se, pokud zvládáte dobře anglicky, neztratíte se.

Mohlo by vás zajímat:  Proč na vývoj webových aplikací oslovit profesionála a jak ho poznat?

Posledními aplikacemi pro textování jsou Slack a GroupMe. Tyto nenabízí nic navíc oproti výše zmíněnými, ale pokud toužíte po méně populární aplikaci, tak vám poslouží velmi dobře.

Zdroj: https://www.softwaretestinghelp.com/best-free-chat-apps/