Zrušit účet u Spotify je směšně jednoduché. Na rozmyšlenou pak ale máme 7 dní

Zrušit účet u Spotify je směšně jednoduché. Na rozmyšlenou pak ale máme 7 dní

Byli jste uživateli streamovací služby Spotify, ale už z nějakého důvodu nechcete tuto službu dále používat? Připravili jsme si pro vás jednoduchý návod, jak zrušit účet v této službě.

O službě Spotify jste určitě už alespoň zaslechli. Jedná se o jednu z největších a pravděpodobně i nejlepších streamovacích služeb zaměřených na hudbu. O tom vypovídá i jejich ohromná databáze, která čítá až 82 milionů skladeb. Své služby nabízí Spotify jak v bezplatné verzi, kde vás budou každých několik písní otravovat reklamy, tak i v placené, která vás těchto reklam jednou provždy zbaví a navíc nabídne hudbu ve vyšší kvalitě.

Mohlo by vás zajímat:  Nejlepší fitness aplikace, které udrží motivaci díky přesně stanovenému plánu

Jak zrušit placené členství ve službě Spotify?

Pokud využíváte právě verzi Premium a z nějakého důvodu už nechcete v používání pokračovat, pak zrušení probíhá celkem jednoduše. Po přihlášení na váš účet klikněte v pravém horním rohu na vaše jméno a vyberte možnosti účtu. Zde najdete položku „dostupné plány“, kde kliknete na „zrušit Premium“. Tímto krokem se z vašeho placeného účtu stává neplacený a po doběhnutí doby, kterou máte zaplacenou, budete mít už jen bezplatnou verzi účtu.

Zdroj obrázku: Freepik

Kompletní deaktivace bezplatného účtu

Tak placené verze jsme se už úspěšně zbavili a nyní je na řadě další krok. Teď se pustíme na kompletní deaktivaci vašeho účtu. Pokud tedy chcete definitivně odebrat i bezplatný účet, řiďte se následujícími pokyny. Ve vašem účtu najděte část „podpora“, následujte do „nastavení účtu“ a zde najdete, co hledáte. Položka „zrušení účtu“ a následné potvrzení, že se opravdu snažíte smazat váš účet, jednou pro vždy vymaže váš účet ze světla světa.

Mohlo by vás zajímat:  Krkavcovití ptáci se svou inteligencí vyrovnají lidoopům. Za vše vděčí dlouhému dětství

Samozřejmě i přes toto kompletní smazání si můžete účet kdykoliv znovu zaregistrovat a vytvořit si nový účet. Navíc pokud si smazání rozmyslíte do sedmi dní od žádosti o deaktivaci účtu, pak máte možnost přes odkaz, který vám bude vygenerován, si toto smazání ještě rozmyslet.

Zdroj: https://www.selecthub.com/resources/how-to-delete-spotify-account/